Як вибрати жіночу толстовку

У будь-якої дівчини чи жінки в гардеробі в обов’язковому порядку повинна бути толстовка. Причому, вона практично незамінна, особливо, якщо літо видалося холодним, а осінь – дощовою. І навіть ті, кт думають, що толстовки – це виключно прерогатива молоді, праві, оскільки носити їх можуть навіть дами у віці. Але в цьому випадку потрібно знати, як правильно підбирати толстовку під свій образ, стиль і фігуру, щоб вона підкреслювала всі ваші достоїнства, а головне – приховувала недоліки. Причому, вам повинно бути зручно і комфортно в толстовці.

Ще одна поширена помилка полягає в тому, що толстовки – виключно спортивні кофти. Але це не так, вони є лише різновидом цієї речі. Напевно таку думку з’явилося з-за того, що в цьому виді одягу в першу чергу зручно ходити. Але на сьогоднішній день існують моделі, прикрашені стразами, паєтками, оброблені хутром – одним словом, в них зручно і комфортно, при цьому вони повністю підкреслюють образ модниці.

Всього існує кілька різновидів толстовок. Найпоширенішою є спортивні моделі, в яких є розташована спереду блискавка, рідше використовуються гудзики. Останнім часом для створення толстовок використовується фліс. Цей матеріал дуже теплий і здатний надійно зберігати тепло, до того ж одяг з нього виходить досить дешевою.

 

Друга різновид толстовок – це худі. З боку цей вид одягу чимось нагадує півпальта, ніж толстовку, оскільки має видовжену форму, досить широкий комір. Він допомагає сховати обличчя в холодну пору року, а в широких кишенях можна легко заховати руки.

 

Ще один різновид толстовок, які часто зустрічаються на прилавках магазинів – це свитшоты. Їх відмінна особливість в тому, що вони надягають через голову, а також мають величезну кількість кишень. Кожний з трьох видів може мати капюшон, а може продаватися без нього.

Для того, щоб правильно підібрати толстовки жіночі оптом, в першу чергу потрібно визначитися з тим, для чого вона призначена. Наприклад, якщо ви ведете активний спосіб життя і часто ходите в спортзал, потрібно віддати перевагу першому виду толстовок. А ось міські модниці віддають перевагу худі або свитшотам, оскільки вони є чудовою деталлю образу, яка здатна зробити їх неповторними.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: