Як вибрати крем від зморшок

Дуже багато природні засоби здатні надовго зберегти жіночу красу. Однак приходить час, коли жінка змушена спілкуватися до засобів сучасної косметології – кремів, пиллингам і так далі. Для того, що б професійні засоби надавали хороший ефект, їх треба правильно вибрати, особливо крем від зморшок.

Найбільш чутлива і , отже, найбільш піддана старінню шкіра біля очей, тому крем від зморшок під очима слід вибирати особливо ретельно. Поради, наведені в цій статті, допоможуть придбати по-справжньому якісний продукт.

Вік і крем від зморшок

Засіб для догляду за шкірою під очима варто вибирати виходячи з виниклої проблеми. В самому юному віці (до 23-25 років ) чутливій шкірі необхідно тільки зволоження, тому слід вибрати засіб з високим вмістом олії.

У більш пізньому віці, коли починають утворюватися горезвісні «гусячі» лапки, слід звертати увагу на крему від зморшок під очима, у складі яких є тонізуючі речовини, наприклад, кофеїн. Цей препарат покращує потік крові в підшкірних шарах, посилює лімфообіг. Завдяки цьому кроку зменшується набряклість, шкіра виглядає більш підтягнутою і «свіжої», зморшки візуально стають менш помітними. Крему з кофеїном і аналогічними активними речовинами, рекомендується використовувати у віці до 37 років.

Вибираючи крему від зморшок під очима з ефектом анти-ейдж слід розуміти, що входять до складу цих препаратів компонентів, дані кошти не можуть коштувати дешево. Саме тому баночки з ціною нижче середньої, виробник яких обіцяє за кілька застосувань позбавити від всіх вікових проблем, слід обходити стороною.

На закінчення слід сказати кілька слів про антивікових компонентів, які слід застосовувати з обережністю.

Одним з найактивніших вважається, третиноїн. Ряд випробувань, проведених західними косметологами, показали, що ця речовина здатна викликати зміни в шкірі. Тому в європейських країнах такі крему продаються виключно в аптеках.

З не меншою обережністю слід ставитися до альфа-гідрокси-кислот. Ці речовини, безперечно, омолоджують шкіру, однак побічним ефектом ставати її підвищена сприйнятливість до ультрафіолету і, як наслідок, сонячні опіки, які згодом можуть залишати пігментні плями.

Поставтеся серйозно до вибору крему від зморшок.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: