Як вибрати одяг для фітнесу

Фітнес — один з найпопулярніших способів схуднути й зміцнити своє здоров’я. Щоб заняття фітнесом не здавалися пеклом для вас, необхідна зручний одяг для фітнесу. Прочитавши цю статтю, ви зможете відповісти собі на питання: як вибрати одяг для фітнесу.

При виборі одягу для фітнесу потрібно відштовхуватися від двох критеріїв. Перша — комфорт, друга — стиль і зовнішній вигляд.

Комфорт

При заняттях фітнесом тіло багато рухається і потіє, тому потрібно враховувати матеріали, з яких зроблений костюм. Одяг для занять спортом і фітнесом буває з натуральних і синтетичних матеріалів. Я рекомендую вам купувати вироби з синтетики, поясню чому. Одяг з синтетики добре прилягає до тіла, вона більш еластична, не втрачає свою форму і колір після прання. Напевно, ви думаєте, що тіло в синтетичних тканинах не буде дихати і вам буде жарко. Так, це так, але це є плюс, адже створюється ефект «лазні», а, отже, ви будете швидкі худнути. До того ж, синтетика не пропускає вологу, а це означає, що ніхто не побачить плями від поту на одязі для фітнесу. Від натуральних тканин я рекомендую відмовитися, повірте моєму досвіду, одяг для спорту та фітнесу з натуральних тканин сильно натирає, особливо, якщо розмір невідповідний. До речі, щодо розміру. При виборі одягу для фітнесу варто з особливою уважністю поставитися до розміру, одяг має бути точно по фігурі. Занадто великі вироби будуть висіти і натирати, а маленькі розійдуться по швах в самий невідповідний момент.

Стиль одягу для фітнесу

Вибираючи одяг для фітнесу, не варто забувати про моду, адже дівчата завжди повинні виглядати сліпуче. Купуючи костюм для спорту, обов’язково померийте його і подивіться, як він сидить на вас. Рекомендувати щось окреме я не буду, як кажуть «на смак і колір товаришів немає», але наведу приклади одягу для різних видів спорту.

Для звичайного тренування в спортзалі підійдуть довгі спортивні штани, футболка або топ.

 

На аеробіки потрібно дуже багато рухатися і стрибати, тому для неї підійдуть обтягуючі шорти або бриджі,зверху одягніть обтягуючий футболку або топ, добре фіксує груди.

 

Йога — це повне злиття з природою і душею, тому одяг має бути максимально вільною. Вільна майка зверху і вільні штани або шорти знизу — ось, що вам необхідно для йоги.

 

Не забувайте про якість одягу. Вона повинна бути зроблена з хороших матеріалів, шви повинні бути надійно прошиті, інакше виріб швидко прийде в непридатність.

На цьому все, тепер для вас не складе труднощів вибрати одяг для фітнесу. Удачі вам і хороших тренувань.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: