Як вибрати сережки для себе коханої?

Немає жодної жінки, яка б відмовилася від покупки сережок, і це вже давно не секрет ні для кого. Але варто відзначити, що сережки – це особлива прикраса, яке акцентує увагу на обличчі, тому їх потрібно вибирати правильно і зі смаком. Але сьогоднішній день існують найрізноманітніші варіанти цих прикрас, що відрізняються за формою, кольором, об’ємом. Тому часом підібрати варіант, який стане оптимальним, дуже складно, особливо, якщо ви вирішили придбати прикраси для повсякденного носіння.
Одні можуть бути дуже яскравими і помітними, інші навпаки – надто непомітними, а треті просто не підійдуть до форми вашого обличчя. Врахуйте, що під час шкарпетки сережки повинні не прибирати, а акцентувати увагу безпосередньо на вас. Тому варто розібратися в тому, як правильно підбирати сережки.

Перед тим, як розплатитися, потрібно уважно оглянути майбутню покупку. Причому це стосується не тільки лицьової частини. Уважно подивіться на замок, якість роботи, дизайн, закріпки для камінчиків. Але все ж, мабуть, найбільш важливою частиною є саме замок. Його основна функція полягає в тому, щоб не дати сережці випасти з вашого вушка, тому він повинен бути простим, але при цьому дуже надійним, не повинен самостійно розкриватися щоб уникнути втрати. До того ж кінчик гачка не повинен бути гострим, – це може травмувати ніжне вушко.Сережки для повсякденної шкарпетки відрізняються від створених для званих вечорів і раутів тим, що вони більш непримітні. Наприклад, ювелірні прикраси, які усипані ювелірними невеликими каменями, будуть відмінно виглядати в повсякденному житті. А ось купити сережки з великими каменями, які роблять акцент на обличчі можна для різного роду заходів.

Під час вибору сережки варто враховувати і свій вік. Якщо дівчина молода, їй рекомендується купувати невеликі плоскі сережки на петлі з гладкою поверхнею, а ось дамам у віці варто відмовитися від таких моделей.

Зверніть увагу на те, що дами з невеликим зростанням будуть виглядати незграбно в довгих сережках, оскільки повністю в них «загубляться». А ось дамам – власницям високого зросту варто звернути увагу на сережки-кільця.

Врахуйте, що сучасний ювелірний ринок пропонує найрізноманітніші виконання сережок, але вони повинні бути правильно підібрані, щоб підкреслити вашу вишуканість.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: