Як вибрати шкільний ранець

Батькам школярів молодшого та середнього віку ми рекомендуємо вибирати рюкзаки або ранці. Фахівці стверджують, що саме такі шкільні «сумки» допомагають зберегти поставу дітей.

При виборі ранця слід віддавати перевагу моделям на каркасі, головне призначення якого підтримка спини в правильному положенні.

Перш ніж прийняти рішення про покупку тієї або іншої моделі, необхідно звернути увагу на лямки вироби. Бажано, щоб їх можна було регулювати по довжині, щоб вони були достатньо широкими і не доставляли дискомфорту під час використання.

Для ранця або рюкзака вибирайте міцний, легкий і стійкий до морозів матеріал. Крім того важливо, щоб його можна було легко випрати. Подібні шкільні рюкзаки Україна може запропонувати у великій кількості і за доступними цінами.Сукупна вага підручників і всіх шкільних приналежностей повинен бути таким, щоб дитина могла носити його і при цьому не нашкодити здоров’ю. Так, для учнів початкової школи загальний вага приладдя для письма та підручників не повинен перевищувати 2-2,5 кг, учням середніх класів можна носити ранець вагою до 3,5 кг, а найстарші учні без шкоди для здоров’я можуть носити шкільну «сумку» вагою до 4,5 кг.Існує просте правило, що дозволяє визначити оптимальний вага ранця з усім його вмістом, яке свідчить, що цей вага повинна становити не більше 10% від ваги того, для кого ранець призначається.

Перш ніж відправитися з вподобаним ранцем до касі, необхідно переконатися, що даний виріб має гігієнічний сертифікат – тобто документ, який підтверджує, що при його виготовленні використовувалися тільки ті матеріали, які безпечні для здоров’я дитини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: