Як відівчити хлопця курити

Мало яким жінкам подобається, що їх хлопець курить. Не дуже приємно розмовляти і цілуватися з «вихлопною трубою». Відівчити хлопця палити — це мрія багатьох дівчат, але, на жаль, ця мрія важко здійсненне.

А пам’ятаєте, в школі нам навіть подобалися хлопці палять, навіть не знаю, чому погані хлопці нам до душі. Але той час уже давно минув, і стало ясно, що спілкуватися і цілуватися з кращим хлопцем огидно, але як відучити хлопця від сигарети? Змусити хлопця кинути палити завдання не найлегша. Ми з вами розберемо кілька способів.

Спосіб перший: «Розповідь про вплив тютюну на організм»

Не самий дієвий метод, але на деяких чоловіків він діє. Сенс полягає в тому, що ви показуєте і розповідаєте про вплив тютюну на людину. Щоб відучити хлопця, він повинен злякатися, покажіть йому фільм (в інтернеті їх дуже багато) про те, що відбувається з органами дихання, серцево-судинною системою, репродуктивними органами паління, що фільм буде страшніше і огидніша, тим краще.

Спосіб другий: «Пасивне куріння»

Ви напевно чули про шкоду пасивного куріння. Розкажіть своєму чоловікові про наслідки для вашого організму від того, що він курить. Нехай він поклянеться, що кине. Особливо цей спосіб актуальний, якщо ви вагітні або у вас вже є дитина, не багато чоловіки захочуть, щоб їхні діти ставали пасивними курцями.

Спосіб третій: «Суперництво»

Відівчити хлопця палити буде набагато простіше, якщо ви влаштуєте змагання. Запитайте у нього, що йому не подобається в вас якась шкідлива звичка), пообіцяйте, що ви позбудетеся від неї, якщо він кине палити. Вийде щось на зразок суперництва.

Спосіб четвертий: «Разом кидати курити легше»

Вдвох завжди легше вирішити проблеми. Складіть для вашого курця план поступової відмови від куріння. Не намагайтеся змусити кинути палити відразу, це може погано позначитися на стані здоров’я. Краще щотижня відмовлятися від одного (максимум двох) сигарет. Коли ви підійдете до позначки 5 сигарет, потрібно буде відмовитися від сигарет повністю. Допомогти відвернути хлопця від сигарет допоможуть сухарики, чіпси або насіння, вони заспокоять нерви і займуть руки і рот. Обов’язково підтримуйте хлопця, так як кинути курити дуже складно, особливо без підтримки.

 

Якщо всі вищевказані методи не допомогли, то залишається останній метод. Поставте свого хлопця перед вибором сигарета або ви, і якщо цей спосіб не виправдає себе, то подумайте, чи вам потрібен хлопець, який любить вас менше пачки сигарет. Відівчити хлопця палити можливо, але зробити це складно, потрібно мати неймовірну силу волі і терпіння, так що, якщо хлопець кинув погану звичку заради вас, то він вас любить по-справжньому.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: