Як утримати чоловіка в сім’ї і уникнути зрад

Любі мої жінки, в цій статті, я нікому не обіцяю, що 100% моїх порад, які допоможуть вам утримати чоловіка від зрад. У більшості випадків залежить тільки від вас буде він вам все життя вірний або…зовсім навпаки. Чому ж чоловіки зраджую, йдуть із сім’ї? Забувають про щасливих прожитих роках, дітей і йдуть не завжди до жінки, яка краще його дружини?

Ви, все частіше задаєте собі питання — Як утримати чоловіка від зради, в родині?

А чи потрібен вам такий чоловік? Чи варто це робити?
Адже він не оцінив вашої відданої любові. Сім’я — це святе. Ось, напевно, з цього і варто боротися і працювати.

Зрада — це вже пік айсбергу проблем у сім’ї і поганих відносин. І вирішивши це, ви повернете в сім’ю любов і рівновагу.

Можливо утримати чоловіка від зради?

Ви краще всіх знаєте свого чоловіка. Іноді навіть практика крику і скандалу, приносила свої позитивні плоди. А ось з суперницею розбиратися просто не варто, не принижуйте себе.

Велика частина чоловіків здійснюючи зраду, не замислюються до яких наслідків це може призвести. Адже в такі моменти думає зовсім не голова на плечах.


Можна зробити вигляд, що ви нічого не знаєте і не в курсі його пригод. Але така практика швидше за все залишить поганий слід на вашому здоров’ї. Наприклад, нервовим зривом або депресією. Навіщо вам така жертва?

Спробуйте поговорити мирно, по душам. Не тисніть на чоловіка дітьми, це практично не дає результатів. Не говоріть і не нагадуйте йому про минуле.Те, що раніше для нього було приємно і дорого, на сьогоднішній день може бути йому огидно.

Щоб утримати чоловіка від зрад будьте мудрими і терплячими. Любіть себе, частіше дивіться в дзеркало.Менше говоріть, більше слухайте.

Може варто все ж його відпустити?

Адже ви вірите, що він повернеться.А раптом, спробувавши іншого життя, сподобатися і він не повернеться? Перш, ніж все розвалити і відпустити його, все зважте. Добре обдумайте свої дії, не потрібно робити щось зопалу.


Чоловіки створюючи сім’ю розраховують, що дружина буде йому вірним другом і компаньйоном. Разом з ним дивитися телевізор, футбол і новини. Ходити на рибалку і ремонтувати машину.Ми ж, жінки, намагаємося їм нав’язати своє розуміння дозвілля, чим і підштовхуємо чоловіків відпочивати в дали від нас і дітей.

Чоловіки хочуть, щоб їхній будинок був не злочинного фортецею, де має панувати любов і гармонія, а не зіткнення сварок і скандалів.

Щоб утримати чоловіка від зрад почніть змінюватися самі. Зустрічайте чоловіка з роботи посмішкою і турботою.

Чоловіки люблять, коли ними захоплюються і пишаються.

Зрада — це завжди біль і образа. Ти влаживаеш в нього всю душу і тепло, оточуєш любов’ю і турботою, а у відповідь отримуєш брехня і зрада.

Скоротіть йому всі можливі ситуації для зради. Відпустка, відпочинок на морі, пікніки скрізь тільки разом. Не знайомте його зі своїми подругами. Не буде спокуси і вам буде спокійніше.


Не забороняйте йому займатися своїм захопленням. Нехай краще клеїть літачки, а не чергову зазноба.
Принесіть домашній затишок. Добре випрасувана сорочка, смачний і теплий вечерю, чиста постіль та усміхнена дружина — велика мотивація поспішати додому. Поважайте його думку, радьтеся з ним з різних питань, спілкуйтеся на різні теми.

Не забувайте про секс. Відмови не повинні бути затяжними, а то зірветься.

Слідкуйте за собою, за фігурою, загалом будьте у формі. Враховуючи смак вашого чоловіка поміняйте зачіску, колір волосся, стиль одягу.

І якщо після всіх ваших старань і зусиль він цього всього не оцінить…..подумайте, а чи коштує він всього цього. Може десь попереду вас чекає чоловік вашої мрії.

Читайте цікаву статтю — Як сподобатися чоловікові на нашому жіночому порталі

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: