Як забути кохану людину

Такі питання часто задають люди, які колись любили один одного розлучаються. Здрастуйте, з вами наш сайт Muzhikof.net і трохи сумна тема. Я не буду говорити про причини розставання, причин багато, а питання одне. Як забути?

Відповідь на це питання тільки один.

Час, воно все «лікує». Вам знадобиться багато часу, щоб забути людину яку ви любили. Але, для початку, якщо ви і в правду вирішили про нього забути, приберіть, або викиньте всі речі які нагадують вам про нього. А краще, якщо це можливо, подаруйте їх тим, хто потребує допомоги. Звичайно ж робота, якщо ви працюєте разом, або поруч, і при цьому бачитеся, доведеться змінити роботу.

Місця ваших зустрічей. Кафе, бари, ресторани, магазини де ви часто бували разом. Все це треба змінити на інші, щоб не нагадували. Ще краще, просто змінити обстановку, з’їздити у відпустку в інше місто або країну. І просто весело провести час. Намагайтеся поменше залишатися однією, якщо є подруги це добре. Звичайно, є така категорія людей, як однолюби. Таким взагалі, мало що допоможе, тільки час, у «великій кількості».

Є доброзичливці, які радять знайти іншого чоловіка. Я з цим не згоден, не можна замінити одного іншим, принаймні не так швидко. Все буде тільки гірше, як гасити пожежу бензином. Потрібно час, можна зайняти себе роботою, домашньої рутини. Одним словом подалі від чоловіків, ближче до природи. Тривалі прогулянки по свіжому повітрю, не тільки благотворно впливають на здоров’я, але і на думки. А взагалі, забути коханого, це важкий тягар, так що наберіться терпіння, і всього вам доброго.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: