Як запобігти інсульт та інфаркт

Давайте спробуємо розібратися, чи можна захистити себе від інфарктів і інсультів.

Ускладнення у вигляді цих недуг, виникає внаслідок серцево — судинних захворювань.

Тромбоутворення — це необхідна функція нашого організму. Якщо організм її відключить, образно кажучи, як наприклад це відбувається при хворобі гемофелии, то навіть маленька кровоточить ранка, може стати причиною летального результату.

Якщо ушкоджені внутрішні стінки судин, при їх зношеності, пов’язаної з артеріальною гепертонией, тромбоутворення завдає відчутної шкоди.

Організм розпізнає будь-яке ушкодження в судинах і жене до цього місця велику кількість кров’яних пластинок — тромбоцитів. Вони з’єднуються в щільні кров’яні кульки — обюразуя тромби. Ці місця в судинах звужуються і кров не надходить.

Якщо цей тромб утворився в посудині, який живить серце — відбувається інфаркт міокарда, мозкових артеріях — інсульт, в судинах провідних до ніг — гангрена.

До всього іншого, часто тромби відриваються і застрягають у вузьких місцях, в легеневих артеріях. У цих випадках відбувається тромбоемболія, сама непередбачувана причина смерті.

Дізнатися про наявність тромбу в організмі досить складно. Він не кого не турбує, не болить, немає жодних симптомів. А ось розрізнити за непрямими ознаками, можна і прийняти необхідні заходи.

Тромб один не з’являється, якщо знайшли один, значить є і в інших місцях. Основними ознаками є тяжкість і слабкість в ногах, відчуття поколювання, скутість, оніміння ділянок кінцівок, У занедбаному вигляді — мармуровість гомілкостопів і ваарикозное розширення вен ніг.

Знайшовши у себе хоч один з цих симптомів. терміново здайте аналіз крові на тромбоцити, холестерин, фібриноген і протомбиновый індекс. Якщо показники збільшений мото, негайно починайте лікування на розсмоктування тромбів.

Сильними тромболітиками є препарати на основі ацетилсаліцилової кислоти. У цього засобу є протипоказання, вони сильно дратують слизову шлунка, та й не всім допомагають.Але в наш час випускаються більш сучасні препарати і підібрати їх вам допоможе лікар.

При підвищеному тромбоутворенні добре скористатися послугами п’явок — гірудотерапією.

Слідкуйте за вашим харчуванням, вживайте рослинне масло з кислотами омега-3 і 6. З ранку пийте по 1 столовій ложці оливкової або лляної олії, заправляйте їм салати. Пийте правильне кількість води.Можна пити натуральне, червоне, сухе вино, але пе більше 100 гр.в день. Сало, буряк, вершкове масло, червоне м’ясо — підвищує схильність до утворення тромбів.

Якщо у вас вже є тромби, уникайте великих, в тому числі і фізичних навантажень, Тромб може відірватися.

В обов’язковому порядку відмовтеся від копченого, смаженого, жирного, куріння. Ведіть здоровий спосіб життя і проживете довго і щасливо.

Будьте вічно здорові.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: