Як зберегти колір і блиск після фарбування

Є ймовірність підтримки блиску волосся після їх фарбування, і існує можливість збереження яскравості відтінку волосся на протязі довгого часу?

Грамотний відновлюючий догляд здатний вирішити цю проблему.

У чому причина потьмяніння волосся? Далеко не всім відомо, що процес фарбування з використанням стійких фарб піддає волосся, а також шкіру голови осідання на них залишкової лугу. Вона досить негативно впливає на стан волосся, а невідповідний догляд збільшує процес впливу лугу від одного до трьох місяців. Це речовина, руйнуючи структуру волосся, робить його пористим, що веде, в свою чергу, до швидкого вимивання пігментів фарби.

При цьому з’являється ламкість волосся, можливе їх випадання і приведення до безжизненному станом. Володарки мелірованого, знебарвленого і забарвленого в світлі тони волосся схильні до цих неприємностей найбільше. Фарби темних тонів, використовувані брюнетками, містять меншу кількість шкідливих речовин (перекису водню і аміаку), що трохи пом’якшує їх положення в даній ситуації. Однак це не звільняє ні брюнеток, ні блондинок від необхідності турботи за волоссям після їх фарбування. Тим більше що асортимент необхідних для цього коштів різноманітний.

Для збереження кольору і блиску рекомендують

Завершення фарбування повинно здійснюватися з максимально можливим віддаленням лугу. Майстри в салонах подібну процедуру супроводжують застосуванням спеціальних шампунів-стабілізаторів. У випадку фарбування волосся вдома, варто зупинити свій вибір на фарбі, у наборі з якої йде бальзам-ополіскувач. У його функції входить здатність зміни кислотності середовища з можливістю закриття лусочок кутикули, що дозволяє зберігати усередині волоса колірні пігменти. При відсутності стабілізатора «закріплення» відтінку можна провести з використанням літра води з лимонним соком (0,5 ст. л.). Приготовленим розчином потрібно обполоснути волосся після фарбування.

 

Зміна кольору волосся повинно супроводжуватися придбанням необхідних засобів по догляду за ними (на них вказується позначка — «для фарбованого волосся»). Прояснені волосся необхідно піддавати миття шампунем з кислим рн, показник якого не повинен перевищувати 5,2.

Володарки фарбованого волосся не повинні недооцінювати кондиціонери. Вони здатні ефективно відновлювати з’єднання між клітинами в глибині зруйнованого волосся, так як мають у своєму складі білкові структури. Необхідно використовувати кондиціонер і шампунь однієї серії – при спільній взаємодії вони здатні дати більш сприятливий ефект. А в сукупності з маскою вийде комплексний догляд за фарбованим волоссям. Також Ви можете приготувати шампунь і кондиціонер в домашніх умовах.

Засоби для догляду за волоссям, схильними до забарвленні, в даний час містять біокомпоненти, оживляючі відтінок волосся. Колір, отриманий при фарбуванні, впливає на вибір певного його виду. Брюнеткам підійде засіб, у складі якого присутній екстракт лісового горіха, масла какао і каштана, а шатенкам – екстракт хни або кориці. Для блондинок ж вибір відповідного засобу залежить від типу блонда.

Екстракт ромашки, приміром, додасть теплим тонам сонячні відблиски, попелястий наповнить неприємної жовтизною. Блондинки ні в якому разі не повинні нехтувати застосуванням відповідних доглядають коштів, внаслідок вмісту в них елементів, які знищують дію хлору і пом’якшуючих функціонування іонів заліза, наявних у водопровідній воді. Ці компоненти можуть викликати виникнення зеленого і рудого відтінку на освітленому волоссі.

Поради на кожен день по догляду за фарбованим волоссям

При використанні шампуню для фарбованого волосся може бути продовжено часте миття волосся до фарбування. Головне, грамотно його використовувати, завдаючи це засіб маленькими порціями дворазово на шкіру голови. Під час змивання шампуню волосся очистяться з допомогою піни.

Збереження кольору повинно супроводжуватися і рішенням проблем з волоссям і шкірою голови? Тоді необхідно поєднання доглядають коштів однієї марки. Наприклад, звичайний шампунь можна змінювати шампунем для фарбованого волосся. Можливо і одночасне використання цих коштів: спочатку волосся потрібно вимити з шампунем для фарбованого волосся, після чого застосувати шампунь, що дозволяє усунути наявну проблему з станом волосся (шампунь для жирного волосся або сухого типу, наприклад).

 

З метою збереження блиску волосся, кожне їх миття повинно супроводжуватись застосуванням кондиціонери і маски для волосся (хоча б два рази в тиждень). Володарки сальних волосся повинні наносити кондиціонер лише на волосся, коріння зачіпати не варто.

Фарбування волосся, що відбувається досить часто (протягом півтора місяця більше одного разу), призводить до порушення структури волосся. Це викликає зменшення стійкості кольору, сприяючи швидкому вимиванню. Скорочення насиченості кольору при неможливості фарбування волосся можна виправити з допомогою відтінкових засобів, здатних зробити волосся блискучими і яскравими, не викликаючи при цьому негативний вплив на їх стан.

Застосовуючи досить прості рекомендації, можна з легкістю підтримувати яскравість кольору волосся. Однак не варто ставити вдома досліди на своїй шевелюрі без належних навичок – як правило, нічим хорошим це не закінчується. Фарбування волосся необхідно довіряти майстрам, які дозволять отримати правильний і неодмінно сподобався дамі відтінок.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: