Як знайти хорошого чоловіка

Знайти собі чоловіка не становить особливих труднощів, але от як знайти собі хорошого чоловіка — це загадка, над якою жінки ламають голову вже багато років.

Раніше знайти хорошого чоловіка було набагато простіше, наприклад, на балу. Там концентрація холостяків завжди була високою, так і вибирати було з чого, женихи були цілком пристойними. Зараз балів у нас немає (хіба що випускний), є лише дискотеки, на яких ви навряд чи зустрінете гідного чоловіка. Ну, і де знайти доброго чоловіка?

Для початку вам потрібно вирішити який чоловік вам потрібний. Це потрібно для того, щоб визначити, куди ви відправитеся на «полювання», і що необхідно вам, щоб сподобатися чоловікові саме того типу, який вам потрібен. Наведу кілька простих прикладів.

 • Ви хочете справжнього брутального хлопця з «золотими руками», який і цвях в стіну заб’є, і миша голими руками зловить. Відправляйтеся в найближчий будівельний супермаркет і шукаєте самотнього хлопця у відділі шпалер або плитки. Чому саме там? Відповідь проста. Якщо чоловік одружений, то шпалери і плитку він зазвичай вибирає разом з дружиною. Це означає, що людина вільна, при цьому він рукаст і достатньо забезпечений. Наш клієнт, треба брати=)
 • Якщо вам подобаються розумні інтелігенти, то вам потрібно відвідувати виставки, консерваторії або бібліотеки. Однак, варто зазначити, що такі чоловіки повністю поглинені мистецтвом і їх важко змусити звернути увагу на вас.
 • Окремо хочу розповісти про пошук чоловіка в клубах або на сайтах знайомств. Знайти хорошого чоловіка там у вас не вийде, підхопите якого-небудь Казанову, який поматросіт і кине, так що будьте обережні. І так, де шукати хорошого чоловіка, ми з вами зрозуміли, йдемо далі.

  Існує величезна кількість способів знайти і уярмити хорошого чоловіка:

  • Найнадійніший спосіб — це познайомитися через друзів. У вашого спільного знайомого завжди можна дізнатися багато важливої та корисної інформації про смаки, про сімейний стан, про звички.
  • Незвичайний спосіб знайти хорошого чоловіка — це відпочинок з одиноким чоловіком. Все що вам потрібно, це сходити в турагенство і вибрати підходящого супутника. У багатьох турфірмах є подібні послуги.
  • Наступний спосіб підійде для тих, хто вже знайшов своє щастя, але не знає, як його захомутати. Вам доведеться стати актрисою, прикиньтеся, що вам потрібна допомога. Прокололи колесо, зламалася розетка, та не важливо, головне, щоб чоловік зміг вам допомогти, а ви в подяку призначити йому зустріч.

  Ніколи не відвертайтеся від випадкових знайомств в кафе або на вулиці. Цілком можливо, що доля хоче піднести вам подарунок, завдяки якому ви перестанете задавати собі питання, як знайти хорошого чоловіка, і знайдете своє щастя.

  Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: