Як знайти хорошого перукаря

В наш час знайти хорошого перукаря за доступною ціною дуже складно. А адже без хорошого стиліста просто не обійтися, у пошуках справжнього фахівця можна вбити не одну зачіску і зіпсувати волосся. Але зате яке щастя, коли перукар вашої мрії знайдено.
Напевно багато хто з вас зустрічалися з ситуацій, коли при переїзді в інше місто доводиться шукати новий салон краси, а як це зробити правильно багато хто не знають. Зараз я зверну вашу увагу на деякі моменти, які дозволять вам прискорити пошуки і спростити їх.

Вибираючи перукарню або салон краси обов’язково запитаєте ради у подруг. Бажано, що у подруг були довгі волосся адже з ними набагато більше метушні і зробити гідну зачіску набагато складніше. Дівчата і роблять короткі стрижки, щоб якомога менше витрачати часу на догляд за волоссям, тому питати поради щодо вибору перукаря у таких людей просто нерозумно.

Що ж робити тим, хто переїхав в абсолютно не знайомий місто і завести подруг ще не встиг ну або просто у вас немає знайомих з довгим волоссям.

Походіть по салонах і перукарським і поспостерігайте за майстрами. Добре перукаря можна впізнати по стильній зачісці і доглянутим волоссям. Якщо це жінка, то варто подивитися на манікюр і макіяж. Якщо ж чоловік, то зверніть увагу на нігті і шкіру рук. Зовнішній вид розповість вам відношенні стиліста до своєї роботи.

Якщо зовнішній вигляд майстра вам сподобався, то варто запитати, які послуги є в їх перукарні. Кожен поважаючий себе салон краси буде мати в переліку послуг брондірованіе, якщо ж його немає, то можете сміливо йти звідти.

Наступним кроком буде вже безпосередньо сама стрижка. Всі прекрасно знають і пам’ятають цю фразу: «Як будемо стригти?». Ця правильна фраза, будь-стиліст задає її клієнта, але дійсно хороший перукар повинен не тільки врахувати всі побажання клієнта, а ще й повинен надати альтернативні варіанти стрижки. Адже справжньому фахівцеві потрібні постійні відвідувачі і позитивні відгуки.

Під час стрижки майстер обов’язково повинен що-небудь уточнювати у свого клієнта: досить коротко підстрижена чубчик, які віскі залишати і т. д. Цілком можливо, що перукар захоче з вами поговорити про що-небудь — це теж ознака хорошого стиліста.

Якщо ви фарбуєте волосся або робите мелірування, обов’язково запитайте на основі чого фарба для волосся. Останнім часом почастішали випадки продажу неякісних барвників для волосся. Краще перестрахуватися і купити дорожче, ніж потім витрачати гроші на лікування волосся, а це заняття не з дешевих.

Знайти хорошого перукаря досить складно навіть у наш час. Якщо ви знайшли свого майстра, то зберігайте вірність йому і підтримуєте дружні стосунки. Можете навіть взяти номер мобільного телефону для зв’язку, а то раптом він захоче поміняти місце роботи. Тоді всі ваші пошуки доведеться починати спочатку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: