Як знайти роботу без досвіду

Багато випускників Вузів стикаються з проблемою, як знайти роботу без досвіду. Роботодавці не люблять молодих фахівців, у яких за плечима лише знання, отримані на лекціях, тому отримати хоч якесь місце дуже складно.

Хочеться відзначити тих, хто ще не закінчив навчання і не пройшов практику. Даю вам пораду, щоб потім не думати, де знайти роботу без досвіду, поставтеся до практики з особливою уважністю. Практика повинна бути пройдена не просто «для галочки», вона повинна бути пройдена сумлінно. Цілком можливо, що якщо ви покажіть себе з кращого боку, після закінчення навчання вас покличуть на роботу саме туди, де ви проходили. Але навіть, якщо цього не відбудеться, то ваш майбутній роботодавець обов’язково поцікавиться про проходження практики.

Де знайти роботу без досвіду?

Для початку я наведу вам список всіх можливих місць, де ми будемо шукати роботу.

  • газети (рекомендую вам скупити всі місцеві газети, в яких є розділ «вакансії» або «потрібно», купуйте тільки свіжі випуски та телефонуйте за оголошенням, як можна швидше);
  • інтернет (подивіться місцеві сайти з оголошеннями, полазьте по офіційним сайтам підприємств і фірм вашого міста);
  • спитайте у друзів та знайомих;
  • Центр Зайнятості Населення (там є стенд з вакансіями, робота зазвичай не найкраща, але починати з чогось треба).

Як знайти роботу без досвіду?

Поки не забула, хочу дати пораду жінкам. Після того, як ви знайдете роботу, постарайтеся не заводити дітей хоча б найближчий рік, керівники дуже цього не люблять і можуть змусити вас працювати в декреті, а це дуже важко. Ну ладно, я відхилилася від теми, давайте продовжимо=)

Насамперед потрібно створити резюме. Пам’ятайте, резюме один з головних елементів, завдяки якому вас візьмуть чи не візьмуть на роботу, тому складіть його грамотно, прикріпіть портфоліо, якщо це можливо. Вообщем постарайтеся показати себе з кращого боку. Після складання резюме перегляньте всі вакансії, які зможете знайти. Якщо ви нічого не змогли підібрати, то починайте обдзвонювати всі місцеві фірми і підприємства, надсилати ваше резюме. Будьте вперті, але не докучливі і тоді ви обов’язково що-небудь підшукайте.

Наступний крок — це співбесіда. На співбесіду ні в якому разі не можна спізнюватися, якщо ви спізнюєтеся, то обов’язково повідомте про це. Не забувайте про дрес-коді, ви повинні відповідати стилю компанії. На самому співбесіді розкажіть про себе докладніше, не починайте розмову з питання про зарплату. Намагайтеся триматися впевнено, покажіть свою енергію і цілеспрямованість.

Все частіше недобросовісні керівники підприємств беруть працівника на випробувальний термін, а потім відмовляються платити заробітну плату. Якщо вас взяли на випробувальний термін, то обов’язково перевірте, чи не було скарг від працівників на дане підприємство.

Дуже сподіваюся, що ви зрозуміли, як знайти роботу без досвіду. Бажаю вам терпіння, успіхів у роботі та впевненості в собі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: