Як знайти роботу в декреті

Наше життя часто підносить нам сюрпризи. І дуже часто жінка, втрачаючи регулярного заробітку при оформленні декрету і подальшого відпустки по догляду за дитиною, змушена жити, ледь зводячи кінці з кінцями. А щоб повноцінно харчуватися, забезпечувати свого малюка всім необхідним одного батьківського заробітку не вистачає. А якщо жінка ще й самотня? Допомога держави, скажімо м’яко, не особливо істотна. Залишається просто знайти роботу.

Знайти роботу

Щоб забезпечити собі і своїй дитині гідне існування молодій мамі можна і потрібно знайти роботу. Потрібно тільки визначитися, щоб вона не сильно позначилася на вашій зайнятості малюком, і в той же час допомогла поповнити бюджет. Таку роботу можна підрозділити на дві категорії. Це робота на дому, як така і робота в інтернеті.

Перебуваючи в декреті жінка може зайнятися властивою їй діяльністю, в’язанням, шиттям, вишиванням. Якщо у вас це добре виходить, то зазвичай протягом півроку можна придбати постійну клієнтуру. Також можна організувати процес приготування страв на замовлення. Жінки середнього повернення зайняті на роботі, і ваші послуги їм напевно можуть знадобитися. Ще один вид діяльності, це створення дитячого садка на дому, звичайно, якщо є педагогічна освіта. Ще один варіант, це репетиторство. Можна займатися на вихідних, залишаючи дитину на чоловіка.

Якщо є друзі вчителя, то вони допоможуть знайти бажаючих. Дуже широко використовується робота з продажу косметики фірм Avon, Faberlic Oriflame. Віднімаючи 2-3 години часу приносить непоганий дохід. Є й інші види роботи, наприклад, диспетчер по телефону або збірка для фірми дрібних конставаров, фламастеров, авторучок і т. д.

Друга категорія з серії знайти роботу в декретній відпустці, це все, що пов’язано з інтернетом. Тут обов’язково потрібно наявність комп’ютера і виходу в мережу. Щоб отримати прибуток можна використовувати свої професійні навички. Наприклад, освіта психолога дасть можливість організувати роботу психолога на дому. Якщо ви займались програмуванням, то допоможе вам заробити написання програм на замовлення, створення сайтів.

 

Так само можна писати твори, реферати, курсові. Сюди можна включити і різні види рерайта, копірайту. Знання іноземних мов допоможе зайнятися перекладом. Найпростіший вид, це набір тексту по надісланим вам рукописних матеріалів. Так само ви можете знайти робіт, виставивши свої пропозиції в інтернеті. Або на сайтах free-lance. Такий вид роботи дуже зручний для молодої мами, тому що дозволяє займатися роботою не суворо по годинах, а в слушний час.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: