Як зробити чоловіка уважним і щедрим

Так вже виходить в нашій з вами реальності, що одним жінкам дістається все, а іншим….скупе ‘вітаю’ або в кращому випадку, маленький букетик, в честь дня народження або 8-го березня.

Одних жінок закидають подарунками і квітами, оточують турботою і увагою. а іншим…..ну не буду повторюватися.

Якщо ви відноситеся до другої половини, то хочу вам сказати по секрету, що дарма щедрості чоловіки нагороджені з народження, просто потрібно в ньому , це якість, розбудити.

  • Вмійте радіти подарункам.

Навчіться у дітей, як щиро вони раді, навіть самому маленькому подарунку. Дивлячись на це, вам все більше і ще сильніше хочеться малюкові робити сюрпризи. Так само відбувається і в чоловіків, чим радіснішою ви реагуєте на його увагу, тим більше у нього буде бажання побалувати вас в черговий раз.

  • Попросіть про допомогу

Щедрість у чоловіків стоїть на одному щаблі з бажанням кого-небудь оберігати. Ваш імідж ‘залізної леді’ ставати настільки для вас звичним, що ви забуваєте включати в собі жіночу слабкість і крихкість. От чоловікам дивлячись на це і в голову не приходить проявляти по відношенню до вас увагу і турботу. Просіть його про допомогу, змусьте його повірити, що він вам потрібен. Що ви без нього не впораєтесь у тій чи іншій справі.

  • Вмійте дякувати

Ми, вичитуючи чоловіків за їх не увагу або забудькуватість, привітати нас з якою небудь річницею або святом, робимо їх жадібними і скупими. Щоб ваш чоловік захотів витрачати на вас свій бюджет, похваліть його, навіть за зовсім не значний подарунок. Скажіть йому, як ви восхищенны його турботою і увагою. Ваші слова чоловіком оціняться і йому ще і ще захочеться зробити вам приємно.

  • Говорите про своїх бажаннях.

На превеликий жаль наші чоловіки не екстрасенси. Вони навіть натяки розуміють іноді важко. Тому. не варто чекати від чоловіка, що він здогадається сам, причини вашого невдоволення. Розкажіть йому, тільки без скандалів і докорів, не маніпулюйте, а просто….розкажіть про свої почуття. І любить вас чоловікові, обов’язково захочеться порадувати вас і зробити вам приємно.

  • Дозвольте собі мріяти.

Ми своїми словами, «У мене все є, не витрачай гроші, не треба мені нічого дарувати’ блокуємо в чоловіках щедрість. Така реакція закриває в ньому це якість. Потрібно вміти бажати і вміти приймати бажане.

  • Виявляйте самі щедрість.

Щедрість — ставитися до тих якостей, які можна з успіхом розвинути. Якщо ви хочете, щоб ваш чоловік був щедрим, стаєте самі такий. Надихніть його.

Не скупіться на добрі слова. даруйте увагу і турботу, робіть сюрпризи навіть без особливого приводу і чоловік, дивлячись на вас буде і сам стає уважним і щедрим.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: