ЯК ЗРОБИТИ ПЕДИКЮР В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Щоб провести педикюр будинку, знадобиться наступне:
• таз з тепленькою водою,
• рушник,
• скраб для ніг,
• пемза або щітка для п’ят,
• пом’якшувальний засіб,
• масажне масло,
• крем для легкого видалення кутикули,
• паличка для видалення кутикули,
• щипчики і пилка,
лак будь-якого кольору і безбарвний закріплювач. Як зробити педикюр в домашніх умовах.

Педикюр можна розбити на три головних етапи. Перший – підготовка ніжок до педикюру. На цьому етапі потрібно нігті позбавити від старого лаку і приготувати таз з теплою водою і рушник. Кілька хвилин потримати ніжки у воді, щоб вони трохи розм’якли. Бажано використовувати воду ближче до гарячої, але не окріп. Після того, як ніжки кілька хвилин отмокнут, потрібно по всій їх поверхні нанести скраб і відлущити ретельно стопи.

Потім у ванну додати будь релаксуючу засіб, наприклад, будь-ефірне масло, і тримати в ній ноги ще близько 5 хвилин. Після ноги потрібно гарненько промити і витерти рушником.

Другий етап – пожвавлення і відновлення. На цьому етапі потрібно гарненько потерти п’ятки і подушечки пемзою. Після потрібно втерти масажними рухами в ступні хороший зволожувач.

Бажано ступні помасажувати пару хвилин з застосуванням масажного масла.

Коли шкіра буде м’якою, потрібно підійди до процедури видалення кутикули. У цьому зазвичай допомагає крем для розшарування кутикули, а також спеціальна паличка.

Завершальний етап – фарбування нігтів, але для початку дамо нігтям форму. Потрібно взяти спеціальні щипчики, за допомогою яких можна задати будь-яку за смаком форму нігтям. Нігті потрібно також акуратно підстригти, але не під корінь. Після цього взяти пилку для нігтів і спиляти акуратно всі нерівності.

Також можна відполірувати поверхню нігтів, як це роблять професійні педикюрші. Завдяки полірування нігтів лак краще і рівніше лягає.

І, нарешті, фарбування нігтів лаком. Спочатку треба нанести основу (прозорий лак) і зачекати до висихання. Потім потрібно наносити дуже акуратно і не поспішаючи основний колір. Бажано лак з основним кольором перед фарбуванням гарненько взбовтати. Нігті краще фарбує в два шари, щоб колір був більш яскравим і глибоким.

А тепер можна насолоджуватися красивим педикюром і без походу в салон. Саме головне в такій справі – терпіння, акуратність, ну і, звичайно, всі підручні інструменти.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: