Якщо чоловік пішов до іншої жінки

Так вже трапляється, що чоловік іде до іншої жінки, і кинута дружина просто не знає що її робити.

Здрастуйте, з вами наш сайт Muzhikof.net і тема, якщо ваш чоловік пішов до іншої. Це викликає сильний стрес у жінки, особливо коли ніщо не віщувало біди. Новина падає як камінь з неба. Дорога, нам треба розлучитися, я покохав іншу.

Коли проходить перший шок, жінка починає копатися в собі. Як так, чим не догодила, не так зробила. І чим довше вона копається, тим глибше занурюється в депресію. Не варто займатися самокопанням, особливо якщо вас немає в чому дорікнути. Справа ясна, ідеальних людей не буває, але, якщо ви і в правду не відчуваєте за собою провини, то заспокоїтеся. Як би важко не було, не варто бігти за ним і намагатися благати повернутися. Поплачте, якщо вам стане легше.

Але, що робити, ось питання. У такій ситуації є тільки одна відповідь, стати «сильною», а якщо у вас ще і діти, станьте в десять разів сильніше. Це не просто, але можливо. Якщо ви без дітей, то все набагато простіше, пройде час, і ви обов’язково зустрінете іншого чоловіка. Так що час це ваш друг, щоб якось забутися, навантажите себе працюй, і не в якому разі спиртним. Повірте, на дні пляшки ви не знайдете відповідей, тільки відчай.

Якщо ви залишилися одна з дітьми, то вам тим більше не до сліз. Дітей треба «піднімати», ось ваша втіха і відрада. В першу чергу діти, особисте життя налагодиться. Зневірятися для вас смерті подібно, тільки вперед, решта само прийде. Якщо не вірите, то подумайте про такому прецеденті. Не часто, але все ж буває що чоловік іде до жінки з дітьми. Або просто закохується в жінку у якої є діти. Пам’ятайте, справжньої любові діти не перешкода. Так що шанс у вас є, головне в турботі про дітей не забувати про себе.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: