Інтер’єр кімнати в сучасному стилі

Робота над інтер’єром кімнат у сучасному стилі – досить складна, проте це дуже цікава річ, яке дає кожному простір для ідей. Ви зможете зробити будь-яку кімнату гармонійною і ультрамодного, що дозволить вам радувати свій очей.

Першим ділом перед тим, як створювати інтер’єр кімнати в сучасному стилі слід визначитися з тим, що конкретно ви хочете в приміщенні бачити і які емоції отримувати. Якщо ви бажаєте отримати спокій, вам варто віддати перевагу заспокійливим сучасними мотивами. Якщо ж ви віддаєте перевагу заряд енергії, краще підібрати яскраві живі фарби.

Досить популярним сьогодні є ретро-стиль, який в сучасному виконанні являє собою використання дивовижною і загадковою асиметрії, футуризму. Кольори, як правило, використовуються яскраві і багаторівневі. Особливу увагу в цьому стилі приділяється пластмасі.

Крім цього інтер’єр кімнати в сучасному стилі може поєднувати в собі мінімалізм в художньому оформленні, а також елегантні гладкі лінії. Оптимальним варіантом є неяскраве освітлення, яке рясно висвітлює лише деякі ділянки кімнати. Освітлювальні прилади розташовуються в сучасному стилі інтер’єру, як правило, у спеціальних нішах або закриваються різними панелями.

 

Природно, у сучасному стилі особливе місце слід залишити електроніці, чий зовнішній вигляд ідеально буде гармоніювати з оздоблювальними матеріалами, буде доповнювати і являти собою унікальний декоративний елемент.

Сьогодні досить популярний інтер’єр кімнати в сучасному стилі, виконаний в індустріальної тематики. Такий дизайн являє собою сучасний гранж і передбачає використання грубих матеріалів, складних конструкцій і оформлень. Виглядає такий стиль ідеально на тлі цегляних стін. Природно, такий дизайн інтер’єру кімнати передбачає повну відмову від різних блискучих предметів і яскравою меблів. Застосовуються при декоруванні грубі полотка, використовуються світло-сірі, бежеві тони, які можна розбавити гармонійно контрастують яскравими відтінками і чорним кольором. Головними ключовими параметрами даної стилістики є грубі текстури. Вперше подібне дизайнерське рішення інтер’єру кімнати з’явилося в Лондоні і пізніше в Нью-Йорку.

 

Сучасний стиль інтер’єру кімнати з мінімальним набором декоративних елементів і чіткими лініями викликає у кожної людини непідробний інтерес.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: