Інтимна гігієна для малюка

Шкірний покрив немовлят особливо вразливий до інфекцій, особливо уразливі геніталії. Дотримуючись елементарних норм гігієни, можна уникнути захворювань. Ми розповімо вам про тих гігієнічних правил, яких слід дотримуватися для дітей з перших днів життя. Хочеться відзначити, що важливим чинником у гігієні є матеріали інтер’єру вашого будинку. Наприклад, натяжні стелі не тільки дуже красиво виглядають, але і на них не з’являється грибок або цвіль.

Гігієна дівчаток

Протягом декількох днів після пологів у дівчаток спостерігаються кров’янисті виділення. Не слід панікувати, це нормально. Це природний процес виведення маминих гормонів дитячого організму. В цей час необхідно міняти одноразові підгузники з інтервалом у 2 години і підмивати дитину. Статеві органи дівчинки можна мити тільки в проточній очищеній воді, і ні в якому разі не у ванночці. Якщо ви використовуєте пеленальний столик, то слід витирати шкіру вологими ватними тампонами. Підмивати дитину необхідно регулярно після зміни підгузника. При митті геніталій треба проводити рукою від лобка до куприка. В іншому випадку частинки фекалій потраплять на статеві губи і можуть викликати їх запалення.

До року дитину треба мити не тільки водою. Різна косметика, марганцівка і т. д. не допустимі, так як вони сушать шкіру. Після рочки, дозволено використання рідкого мила для інтимної гігієни або дитячого мила. При появі подразнення або попрілості, підмивати дитину можна слабкими розчинами ромашки, календули або шавлії. Пам’ятайте, що використовувати мило треба не частіше одного разу в тиждень. Після банних процедур слід просушити шкіру чистим рушником, яке призначене тільки для дитини. Після миття потрібно змащувати ніжну шкіру дитячим кремом. Дитяча білизна дитини має бути тільки з натуральних матеріалів, і не повинно його стягувати. Прання дитячого одягу проводиться завжди окремо.

Гігієна хлопчиків

Підмивати хлопчиків треба після того, як він кілька разів намочив пелюшку або кожен раз при зміні одноразового підгузника. Статевий орган хлопчика слід промивати дуже акуратними м’якими рухами, легко оголюючи голівку. При митті варто використовувати дитяче мило. Залишки вологи можна видалити за допомогою тальку, «припудривши» промежину малюка, шкіру навколо мошонки і пахові складки. Регулярно перевіряйте чи не накопичився чи надлишок смегми в крайній плоті. Для її видалення потрібно м’яко оголити голівку і шматочком вати з вазеліновим маслом вичистити всі крихти смегми. Коли хлопчик почне користуватися горщиком, підмивати його можна рідше, але смегму потрібно прибирати щодня.

Завжди пам’ятайте, що дуже важливо підходять матеріали у вашому будинку по гігієнічним нормам і обов’язково зробіть натяжні потоки у себе вдома.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: