Іспанська борідка

Іспанська борідка являє собою поголені щоки, куточок на підборідді і короткі невеликі вусики. Найчастіше її воліють авантюристи і мрійники.

Чоловіки, які мають іспанську борідку, завжди будуть впевнені в собі і досягнуто великих результатів у життя. Вони постійно потрапляють у небезпечні пригоди, де виходять тільки з перемогою. Як кажуть, весь світ для них це велика сцена і тільки вони в ній актори. Якщо подивитися на це з іншого боку, то так думають тільки власники такої борідки і, звичайно ж, жінки поруч з ними.


На сьогоднішній день борода і вуса – це спосіб підкреслити свою індивідуальність і впевненість. Якщо говорити про те, кому ж підійде іспанська борідка, можна з упевненістю сказати, що вона властива авантюрним людям, які своєю непостоянностью можуть відлякати дам. Надійність можуть надати бакенбарди в поєднанні з вусами і легкої бородою.

Особливе значення має тип особи, так як не всім чоловікам може підійти бажана борода. Найбільше вона підійде володарям з овальним обличчям, де додасть впевненості і певної мужності чоловікові.

Відрощуємо іспанську борідку

Більшість чоловіків вважають, що борода – це незамінний атрибут успішного, солідного чоловіка. Але не у всіх вона росте рівномірно і густо.


Щоб домогтися бажаного результату, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

  • промивайте бороду теплою водою з шампунем, щоб змити всі непотрібні забруднення; виникнення лупи, застосовуйте засіб, який витягне цю проблему;
  • для прискорення росту волосся, використовуйте вогнищеве олія (можна реп’яхову), від цієї процедури Ваша рослинність буде слухняною і придбає блискучий колір;
  • застосовуйте різні лосьйони, маски, які також покращують і зміцнюють волосся;
  • їжте якомога більше вітамінів і молочних продуктів, харчування має дуже великий вплив, як на самопочуття людини, так і на волосся;
  • після досягнення необхідної довжини і форми бороди, підстригайте її і не дайте більше відрости.

Виходячи з цього видно, що відростити іспанську борідку простіше простого. Головне, правильний догляд і, звичайно ж, догляд.

Стильна іспанська борідка потребує постійного догляду

Не всім чоловікам вдається красиво підстригти бороду, однак, стильна борода завжди виглядає привабливо. Саме тому, щоб створити приємний образ, потрібно прикласти певні зусилля.

Ось така штука є в продажу на китайський сайтах для рівного підстригання бороди

Перед тим як починати гоління, перш за все, Вам слід визначитися, яка форма найбільше підійде, при цьому необхідно враховувати Ваш тип особи. Пам’ятайте, що правильно вибрана форма іспанської борідки здатна підкреслити всі Ваші якості і приховати недоліки. Після цього промийте рослинність, дайте висохнути і нанесіть мильну піну. Потім акуратними повільними рухами сбрейте непотрібні волосся зі щік, а потім плавно перейдіть до формування контуру борідки. Після проведеної процедури нанесіть на обличчя заспокійливий крем або гель.

Як ми бачимо, зробити іспанську борідку не складе особливої праці. Важливо знати і враховувати основні етапи технологічного процесу.


Якщо Ви хочете, щоб Ваша іспанська борода мала пристойний вигляд, за нею потрібен пильний догляд. Звісно, з таким питанням можна звернутися до теперішнього стилісту, але навіщо витрачати гроші, якщо це можна зробити самостійно. Перш за все, потрібно регулярно підстригати вуса, щоб вони не досягали рівня нижче верхньої губи. Крім цього, за допомогою тримера або гострого леза необхідно виробляти форму і контур.

Якщо дотримуватися цих основних правил, Ваша зовнішність стане дуже привабливою, а від жінок не буде відбою.

Пам’ятайте, що догляд за іспанській борідкою – це Ваш імідж, а також запорука успіху в житті!

 

Post Views:
939

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: