Історія виникнення комплексу Йозефа Пілатеса

Людина, яка займається за методикою Йозефа Пілатеса, знаходить гармонію тіла і духу. Ти отримуєш такий позитивний заряд енергії, так і хочеться вигукнути: «Як прекрасний цей світ!»

Першим же, хто відчув це на собі повною мірою, був творець даного комплексу фізичних вправ.

Методика Пілатесу

Пілатес народився 9 грудня 1883 року в бідній родині, грошей не вистачало. Хлопчик ріс кволим.

Вона перехворіла на важку форму рахіту, астмою, мучився від ревматизму. В школі над ним знущалися і часто били.

Одного разу Йозеф поскаржився батькові, тренеру з гімнастики, на що отримав відповідь: «Людина сам господар своєї долі. Ти можеш здатися, а можеш почати боротися».

Хлопчина повністю поміняв спосіб життя — захопився боксом, бодібілдінгом, боротьбою, плаванням, гімнастикою, дайвінгом. ..

А ще почав розробляти власний комплекс вправ, який і був названий його ім’ям.

НА СЛУЖБІ У БАЛЕТУ

У 1912 році Пілатес переїхав в Англію, де навчав сищиків Скотленд-Ярду рукопашного бою.

Коли почалася Перша світова війна, Йозефа через німецького походження відправили в табір. Там він продовжив удосконалювати систему, при цьому тренував інших ув’язнених.

У 1922-му Пілатес відправився за океан — в Нью-Йорк, де він відкрив власну спортивну студію при балетному центрі. Його клієнтами стали багато знаменитостей. Вони оцінили простоту та ефективність методики, яка повертає людину в природний стан, дозволяє надати тілу пластичність і легкість.

Головна мета всіх вправ пілатес — тренування так званого каркаса міцності, м’язів, які знаходяться поблизу хребта.

Заняття слід починати з базового комплексу.

Він підходить для людей будь-якого віку і рівня підготовки. Це повільні рухи скручування і розкручування, які до того ж навчать правильно дихати (про це докладно написано в спеціалізованій літературі або на тематичних сайтах). Цей комплекс треба виконувати регулярно протягом чотирьох-шести тижнів.

Результат не змусить себе довго чекати: стабілізується поперековий відділ, спаде напруга м’язів в області шиї, плечей і потилиці, зміцнюються м’язи живота… І з’явиться позитивне ставлення до життя!

Залиште Вашу думку про статтю

 

Вправи для фітнесу будинку без тренажера

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: