Жарознижуючий засіб для малюка

Підвищилася температура у вашої дитини ? Що робити? Варто використовувати жарознижувальний засіб для дитини, але обов’язково після рекомендації педіатра.

Хвороби у дітей часто протікають з підвищенням температури, особливо інфекційні захворювання, такі як грип, застуда, пневмонія, вітрянка.

Чим і як збити температуру дитині

Якщо температура близько 38 градусів, то немає потреби її збивати, оскільки організм дитини сам здатний боротися з інфекцією. Імунна система організму дитини повинна вміти справлятися з захворюванням.

Але при підвищенні температури більше 38 градусів потрібно дати дитині жарознижуючий засіб. Я застосовувала сироп нурофен для своєї донечки.

Зараз в аптеках багато різних препаратів і при виборі ліків дуже важливо не нашкодити дитині.

До нас в аптеку приходять молоді батьки, найчастіше це мами, і купують ректальні свічки: цефекон, нурофен, ефералган.

Дайте дитині сиропи нурофен, парацетамол, нимулид.

Немовлятам з першого дня життя можна призначити гомеопатичні ректальні свічки: вібуркол.

Поряд з медикаментами можна застосовувати народні засоби, які виконують жарознижувальну функцію при температурі понад 38 ГРАДУСІВ.

 

Одним з ефективних способів, який я часто застосовувала, є обтирання дитини розчином води зі столовим 9% оцтом (ні в якому разі не переплутайте його з оцтовою кислотою і есенцією). Приготуйте її наступним чином: 200 мілілітрах води (стакан) влийте 1 чайну ложку 9 % столового оцту. Потім змочіть в ній ганчірочку і протирайте долоньки, лоб, внутрішні поверхні рук і ніг, підошву ніжок дитини.

Давайте дитині у цей час побільше рідини в теплому вигляді: настої з липи, шипшини, чай з лимоном, малиною.

Але, зробивши всі ці маніпуляції, ви тільки полегшите стан дитини.

Потім необхідно звернутися до лікаря, оскільки основне захворювання слід лікувати іншими лікарськими засобами, які призначить лікар вашій дитині в дитячій поліклініці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: