Жінка бізнесмен

Зараз дуже багато жінок, які успішно реалізували себе в бізнесі. Деякі психологи вважають, що однією з причин прекрасного кар’єрного росту у жінок є легкість, з якою жінки вживаються в роль. Вони дуже гарні актриси. Хочу показати приклад з життя. Коли я була в офісі і побачила цікаву картину. Стоїть безліч співробітників, всі регочуть, обговорюються якісь новини. Раптом лунає телефонний дзвінок, і стає відразу зрозуміло, що серед них знаходиться керівниця. З безтурботним реготухи, вона відразу перетворюється на беззахисна істота, коли просити кредиторів відстрочити дати виплат. І потім раптом знову перетворюється в жорсткого керівника, який відчитує свого співробітника. Одним словом, всього за годину, керівниця одягає різні маски, в яких виглядає просто бездоганно. Ось у чому наш секрет.Чоловік ніколи не зможе протягом години так багато разів перевтілюватися. Зміна ролей – це просто ключ до успіху. Як це ні дивно, але в світі, створеному чоловіками з їх правилами, ми граємо за своїх. Створюючи їх, ми використовуємо всі свої переваги.

Жінкам завжди притаманный флірт. Може бути, він також має сильний вплив на роботу і кар’єру. Вони настільки емоційно ставляться до своєї справи, вливають туди свою душу. Для багатьох не є секретом той факт, що після проведених презентацій представницями слабкої статі, хочеться побігти і купити товар. Може бути, саме така якість допомагає жінкам добре розвиватися в сфері мережевого маркетингу. Звичайно, у чоловіків більше розвинене стратегічне мислення. Але жінки і тут брак цієї якості компенсують практичністю. Як би там чоловіки не намагалася показувати, що вони представники сильної статі, стійкість до стресу у нас набагато більше. Саме це допомагає швидко перемикатися з однієї ситуації на іншу, активно реагувати на непередбачені обставини. А щож говорити про їх манері одягатися. Складається відчуття, що жінки вже народжуються з чудовим смаком стилю. Вони підбирають одночасно і суворі, але й відверті і чарівні костюми. На ділових зустрічах чоловіки то і річ не можуть відвести очі.

Вони також підбирають певну одяг під різні приводи. Якщо потрібно провести серйозні переговори з співробітниками, то це обов’язково строгий костюм. Якщо потрібно підписати контракт з клієнтом, то можна додати трошки легкості і відвертості. Одним словом, жінки бізнес-леді просто прекрасні актриси, які знають як правильно поводитися завжди.

Інша справа, коли чекала зустріч з чоловіком — тут вона виглядала на всі сто, як зірка екрана. Також у своєму гардеробі Таня мала костюми абсолютно різного стилю і якості — це було потрібно для зустрічей з клієнтами різного матеріального рівня і роду діяльності. Жінки як актриси створюють потрібне враження і впливають на співрозмовника за допомогою вдалого костюма. І тут вони справжні майстри! Жоден чоловік не одягне рожеву сорочку тільки тому, що цей колір створює довіру у співрозмовника». А жінки з допомогою нюансів свого зовнішнього вигляду спритно маніпулюють тими ж чоловіками.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: