Жіночі годинники, як стильний аксесуар

Годинник вже давно не є просто способом дізнатися час. Сьогодні це стильний аксесуар, який може сказати багато про статус і смаку людини.

Традиційно вважається, що годинник – чоловічий аксесуар, однак, історія свідчить, що перші години були жіночими. До 19 століття це було виключно жіноче прикрасу, цікава дрібничка, яка показувала час. Годинник раніше виготовлялися тільки за замовленням і свідчили про багатство і знатність становища їхнього власника. А уже в двадцятому столітті годинники стали частиною колекцій модного одягу, будучи важливим аксесуаром, який був здатний завершити створений образ. Жіночі годинники підбиралися як прикраса, а їх колекції піддавалися превеликий модному впливу і постійно змінювалися. В цей час кожен модний будинок створював свої колекції годин. Жіночі годинники і зараз на відміну від чоловічих, представлені у більш різноманітних формах і стилях. З-за такого різноманіття багато жінок сьогодні маю відразу кілька пар годин, які поєднують з різними нарядами.

При виборі годинника варто керуватися своїм смаком та уподобаннями, так як це дуже індивідуальна річ. Класичні і суворі, прості, незвичні або романтичні – модель залежить від настрою, смаку, стилю та ситуації. Так, при виборі годинника модні тенденції не відіграють такої значної ролі, як при виборі одягу. На сьогоднішній день найбільш популярними серед жінок виробниками дизайнерських годин є Chanel, Christian Dior, Prada, Gucci.

Є кілька правил по підбору годин.

1) Годинник повинні підходити по розміру до розміру зап’ястя. Для тонкої руки більше підійде годинник на вузькому ремінці. Шкіряному або у вигляді ланцюга або стрічки. Дівчата з широким зап’ястям можуть вибрати масивні годинники з широким ремінцем.

2) Години не повинні бути занадто яскравими і неординарними, якщо призначені для носіння в офісі. Для цього більше підуть класичні моделі. Крім того, годинник повинні відповідати статусу людини, тобто чим вище статус, тим дорожче повинні бути годинник.

3) Годинники абсолютно недоречний аксесуар на урочистому заході. В основному тому, що зовсім недоречно виглядають у поєднанні з вечірньою сукнею. Для того випадку найкращий варіант обмежитися простими прикрасами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: