Жіночий одяг. Види вечірніх суконь

Жіноча мода в вечірньому стилі досить різноманітна і об’єднує в себе багато видів нарядів, кожен з яких призначений для певних випадків.

Етикет вечірньої моди

1. Денний офіційний прийом, театральна прем’єра і все в такому дусі. Для жінок передбачається плаття довге вечірнє плаття або для коктейлю. Біжутерія допустима і без рукавичок так само можна приходити.

2. Вечірній прийом у офіційної особи, преміальні вручення та інші заходи. Явище жінки має бути у вечірньому туалеті, яке включає в себе довге вечірнє вбрання, туфлі на високих підборах, обов’язкові рукавички і маленька сумочка.

3. Звана ресторанний вечерю, сімейне свято або корпоративний банкет. Жінки повинні бути у довгих вечірніх або коктейльних сукнях. У відповідності з їх стилем підбираються доповнення.

4. Будь вечірній розважальний захід –допускається вільний вибір вечірнього вбрання , за винятком коктейльних і довгих вечірніх суконь.

Отже, щоб вбиратися відповідно етикету, слід мати одне або кілька коктейльних суконь і довге вечірнє, проте як вибрати плаття для вечірнього виходу? Вечірні довгі сукні підбираються класичних фасонів, які до лиця практично всім.

Сукні А-силуету. Даний термін в моді народився завдяки відомому дизайнерові Крістіану Діору, який у 1955 р. запропонував весняну колекцію A-line collection. З тих самих пір весь світ називає подібні сукні A-line. Їх силует схожий з літерою «А». Наприклад, це може бути фасон, який розширюється або зверху від лінії плечей, або до низу від щільно приганяє талії. Цей фасон не суворий до фігурі, звертайте увагу на якість тканини та зручність в носінні.

Сукня-ампір – унікально широким хвилясті подолом і завищеною лінією талії. Цей фасон виділяє витончену фігуру і приховує при необхідності певні її особливості. Дані сукні прийшли з епохою Просвітництва, у зв’язку з модою на розкріпачення і природність звичаїв.

Ball gown— сукні для урочистих випадків – бальні сукні. Виготовляються з дорогих матеріалів при використанні оздоблювальних елементів. Як правило у них важкий масивний низ і легкий відкритий верх, плечі або спина оголені . Цей фасон дозволяє милуватися володаркою. Будь-якій жінці відомі її переваги, які необхідно підкреслити, виходячи з цього вибирають плаття з відкритою спиною або глибоке декольте спереду.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: