Кар’єристка — діагноз чи спосіб життя ?

Жінці кар’єристки дуже цікаві особистості. Вони розумні, красиві, освічені. Хочу розповісти один приклад. У мене було дуже багато начальників жінок. Мені дуже складно назвати їх розумними і привабливими жінками. Та не сперечаюся, вони були дуже талановиті і мали багато здібностей. Але вони були схожими на героїню фільму «Службовий роман». Таким порівнянням, я хочу звернути вашу увагу на те, що в більшості випадків, якщо робота йде вгору, то перестаєш замислюватися, як ти виглядаєш, і просто перестаєш бути привабливою.

У мене багато подруг, які також займають руководительные посади. Але ними я просто захоплююся. Вони знаходять час практично на все.

Багато ходять в спортзал, салон краси. У всіх є власний автомобіль, який водять виключно самі і для того, щоб не потрапляти з перевищенням швидкості потрібно використовувати кращий антирадар, який вчасно попередить про сидять в засідці інспекторів ДПС.

А от про свої проблеми вони ніколи вам не розкажуть. Для цього у них є свій власний психолог. В тому що проблеми є, ніхто не сумнівається. Найпоширеніша – це незадоволення своїм чоловіком. Ми часто можемо чути, що якщо ти добре заробляєш, то не варто вимагати від чоловіка чогось подібного. Але як не крути, нам завжди хочеться жити за кам’яною стіною, а не бути нею.

Пам’ятаю одного разу мені розповіли смішний випадок. На своєму весіллі одна панночка, як би випадково назвала чоловіка «мій улюблений менеджер». Кажуть, що чоловік чуть в обморок від сорому не впав. Те, що багато чоловіків кар’єристок незабаром втрачають спрагу заробляти гроші, доведено і перевірено не один раз. Моя близька подруга спочатку працювала як заведена ракета, тягла на собі всю сім’ю, в тому числі і чоловіка. Але коли їй стукнуло тридцять, вона зупинилася. Вона говорила, що в їхній родині завжди жінки були головними. Може бути, тому вона вважала, що це правильно. Але вона вирішила, що це треба припинити. Звільнилася зі всіх робіт, народила чудового сина. З чоловіком правда, практично не розлучилася. Але зараз він дуже шанований вчений і може сам утримувати свою сім’ю.

Що ж все-таки змушує нас повністю піти в роботу? Іноді це якась душевна рана. Іноді просто надто багато вільного часу. Немає ні чоловіка, ні дітей, багато часу – чому б не витратити його на роботу? Але тільки ця причина може стати основною проблемою в майбутніх відносинах з чоловіками. Я впевнена, що визначення справжня кар’єристка підходить тільки тим жінкам, які одружені на своїй роботі, і крім неї не звертає увагу ні на що.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: