Кава: шкідливий він?

«Шкідливий чи кави?» якщо чесно, ніколи не ставила себе це питання, до одного випадку. Випадок стався такий, почало поколювати серце, виною всьому виявилося — кави. Ніколи не обмежувала себе цим напоєм, але довелося забути про нього. Вирішила пошукати інформацію про шкідливість кави і узагальнити її. Читаємо статтю і дивимося кому шкідливий кави і скільки його можна вживати.

Для початку дамо визначення напою і подивимося, що може бути в ньому шкідливо.

Кава — напій, що виготовляється з смажених зерен кавового дерева. Завдяки вмісту кофеїну надає стимулюючу дію.

Кофеїн — ось, що змушує нас підбадьоритися вранці перед роботою, але він же і губить наш організм.

Чим шкідливе кави?

З-за кофеїну порушується слизова шлунка і кишечника — це не тільки позначається на їхній працездатності, але і на відкладення жирових запасів, так що дієти і кави несумісні. Кава порушує роботу серцево-судинної системи, нервової системи, сечової системи, знищує деякі мікроелементи. Забагато чи не правда? Ну а тепер розберемося по пунктам про шкоду кави.

Шкідливість кави для слизової шлунка і кишечника:

Як написано вище , кофеїн подразнює слизову кишечнику в результаті можуть з’явитися різні нехороші болячки. У зв’язку зовсім цим, кави протипоказане людям з різними захворюваннями шлунково-кишкового тракту.

Методи боротьби:

  • Пити виключно після щільної трапези
  • Пити каву холодною

Шкідливість кави на нервову систему:

Кава викликає залежність, як наркотичні речовини. Після вживання кави через кілька годин настає втома і підвищується сонливість. Доводиться йти за новою дозою кофеїну, а потім знову і знову. Також не варто пити каву дітям. Для дітей шкоду кави величезний.

Шкідливість кави для серцево-судинної системи:

Кофеїн збуджує роботу серця, підвищується артеріальний тиск, тому кава протипоказаний людям з гіпертонією або іншими захворюваннями серцево-судинної системи. Однак людям із зниженим артеріальним тиском кави буде корисний.

Шкідливість кави для вагітних:

Особливо сильно кава шкідливий для вагітних, майбутнім мама краще взагалі відмовитися від напою, що бадьорить. Як повідомляють лікарі, велике вживання кави під час вагітності може привезти до неправильного розвитку плоду, або до викидня.Думаю, шкідливість кави для вагітних, більш ніж зрозуміла!

Поради по приготуванню кави і його дозуванні:

  • Не пийте кави натщесерце
  • Пийте каву з молоком (молоко частково нейтралізує кофеїн)
  • Обмежуйте себе в дозуванні кави (максимум 2-3 чашки в день; краще тільки одну, після сніданку)
  • Не варто пити розчинну каву, користі буде більше від натурального
  • Не варто пити каву без кофеїну, кофеїну там і справді немає, але щоб позбавитися від нього, потрібні хімікати (не зрозуміло що гірше)

Сподіваюся, наш жіночий сайт, допоміг вам відповісти на питання: шкідливий чи кави?

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: