Кавунова дієта

Ця дієта надзвичайно актуальна восени, коли ця чудова ягода – кавун всім доступна, а ось бананова дієта і морквяна дієта доступна круглий рік.

У кавуні міститься близько 9% цукристих речовин, причому переважає фруктоза, багатий на фолієву кислоту і залізо, також є аскорбінова кислота та каротин, є солі калію і магнію.

 Кавунова дієта №1

Дана кавунова дієта заснована на те, що Ви повинні протягом дня, на сніданок, обід і вечерю їсти лише кавун з розрахунку 1 кг кавуна на 10 кг Вашої ваги. Дотримуватися такої дієти для схуднення потрібно 3 дні. За цей час можна позбутися від 3-5 кг зайвої ваги.

 Кавунова дієта №2

При цій дієті необхідно вживати кавун в таких же пропорціях, як і в дієті №1, але також в раціон включається і по 2 шматочки житнього хліба при кожному прийомі їжі. Цю дієту можна дотримуватися 5-7 днів, вона теж досить ефективна і допомагає скинути 3-6 кг. І в цьому допоможе кавунова дієта. Схуднення не за горами.

Кавунова дієта №3

Цю дієту можна дотримуватися 10 днів, буде хороший ефект, якщо Ви перейдете на неї після кавунової дієти №1 або №2. Отже:

На сніданок необхідно їсти вівсяну кашку на воді, на закуску – кавун, на обід – нежирне м’ясо або риба, овочі на пару або салатик з овочів, а на вечерю – кавун.

Пам’ятайте: кавунова дієта і схуднення — заборонена людям із захворюваннями нирок і сечостатевої системи.

Якщо Ви сиділи на кавуновій дієті, поділіться з нами відгуками про кавуновій дієті та про досягнуті результати.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: