Кефірна дієта

Це, зовсім невелика стаття, на тему кефірної дієти. Що це таке, як її застосовувати, і, найголовніше, як вона діє.
Почнемо з того, що це практично найбезпечніша і відмінна дієта. Але сказати по правді, це не можна назвати дієтою, але, про все по порядку.

Застосування.
Як власне застосовувати таку дієту, все просто.
За п’ятнадцять — двадцять хвилин до їжі, випиваєте склянку кефіру, тільки врахуйте, після кефіру бажано не пити воду. Після чого можете їсти все що хочете. Звичайно, для посилення ефекту, можна виключити з раціону хліб, і інші борошняні вироби. Як бачите, все досить просто, і не треба голодувати.

Як це діє.
Як і за рахунок чого відбувається схуднення, зниження ваги.
Механізм простий. Кефір, потрапляючи в шлунок, обволікає стінки шлунка «плівкою». Ця «плівка», не дає всмоктуватися жирів і калорій прийнятої їжі. Внаслідок чого організм не отримавши жирів, починає спалювати вже накопичені резерви.

Що ми отримуємо.
Поступове не травмує зниження ваги, без голодної непритомності, і всякої хімії. Хорошу роботу шлунка і слизової оболонки, так як кефір сприятливо впливає на шлунок. Перебувати на такій дієті, можна стільки, скільки вам потрібно скинути вагу. Але, не надто довго, організм повинен отримувати жири, білки, і вуглеводи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: