Кератинове випрямлення волосся

Нова революційна система випрямлення волосся за допомогою кератину, дозволяє глибоко проникати в кутикулу і випрямляти до дев’яноста п’яти відсотків завитків волосся, роблячи волосся м’яким, блискучим і розкішними. Волосся стають більш керованими і простіше піддаються укладанню, скорочуючи час на щоденне підтримання свого стилю. Для багатьох жінок, кератинове випрямлення волосся сильно змінило їх життя в кращу сторону!

Про це нам заявляє реклама, а що ж насправді? Виробники запевняють нас у виключній безпеки цієї процедури, називаючи її лікуванням волосся. Існує безліч засобів для випрямлення волосся. Умовно їх можна розділити на засоби містять альдегіди, і кошти, які не містять альдегідів взагалі (нібито).
Так що ж вибрати для себе і варто застосовувати кератинове випрямлення волосся?

Кератинове випрямлення волосся

Випрямлення волосся за допомогою кератину передбачає отримання красивих і прямих волосся. За статистикою, до 95% завитків випрямляються на тривалий час. Кератин допомагає омолодити волосся, додати їм м’якість і шовковистість. Стилісти стверджують, що з кожною процедурою випрямлення кератином, волосся стають:

 • М’якими і шовковистим;
 • Швидше і простіше піддаються укладанні феном — зменшується час щоденного догляду за зачіскою;
 • Волосся надовго залишаються прямими;

А що про це думають фахівці? Багато з них стверджують, що випрямлення волосся кератином — це просто маркетингова качка.

 

Альдегіди, включаючи формальдегід, є дуже активними хімічними речовинами. Процес випрямлення волосся кератином, мало чим відрізняється від хімічної завивки або випрямлення волосся з використанням тиогликоля, але проявляє себе більш жорстко в плані хімічної реакції. Формальдегід руйнує кератіновую структура волоса, з-за цього він випрямляється. Цей процес протікає набагато швидше при нагріванні. А силікон, який входить до складу препаратів, заповнює напівзруйновані ділянки волосся. Саме тому, волосся і отримують настільки красиве сяйво після процедури. Силікон так само вирівнює поверхню волосся, роблячи його більш пружним.

А тепер поговоримо про кератин, зазначений у складах. До складу препаратів входить рідкий кератин, який виконує роль кондиціонера і зволожувача, не більше того! Тобто зміцнити структурно волосся він ніяк не може. У подібній ситуації не зрозуміла сама суть назви кератинового випрямлення, т. к. в випрямленні приймає роль тільки формальдегід і силікон.
Сам по собі формальдегід не несе великої небезпеки, він до цих пір застосовується в косметиці, кремах і навіть у фармацевтичних препаратах. А сама процедура кератинового випрямлення волосся не завдасть ніякої шкоди здоров’ю, якщо, звичайно, застосовується розумно.

При нанесенні формальдегіду на волосся, він випаровується, тому рекомендується використовувати засоби захисту дихальних шляхів при його нанесенні.

 

Часті питання

Питання: Що являє собою кератинове випрямлення волосся?
Відповідь: Це спеціально розроблений відновлюючий і омолоджуючий комплекс по догляду за волоссям, який випрямляє кучері і локони. Передова запатентована розробка відновлює і реструктурує волосся, передаючи за допомогою спеціальної суміші, натуральний кератин вглиб пошкодженої кутикули (в чому я сильно сумніваюся).
Питання: Скільки часу потрібно для випрямлення цим комплексом?
Відповідь: Час точно можна визначити тільки на індивідуальній основі! Це залежить від довжини волосся, їх типу і текстури.
Питання: Яких результатів можна очікувати після випрямлення?
Відповідь: Волосся стає більш слухняним, буде легше піддаватися укладанні. Через випрямлення волосся стануть трохи довше.
Питання: чи Можна фарбувати волосся перед обробкою?
Відповідь: Да! Найкращий час для застосування комплексу — безпосередньо після фарбування або хімічної обробки волосся. При цьому добре збережеться колір, волосся живими і блискучими, однак, необхідно почекати два тижні, щоб колір волосся відновився після випрямлення.
Питання: Через скільки днів після застосування можна мочити або мити волосся?
Відповідь: Необхідно почекати 72 години перш ніж мочити волосся.
Питання: чи Можна обрізати волосся під час 72-годинного періоду очікування?
Відповідь: Ні, треба намагатися якомога менше впливати на волосся в даний період.
Питання: Що робити, якщо волосся намокли під час 72-годинного періоду очікування?
Відповідь: Висушити волосся.
Питання: Який шампунь і кондиціонер слід використовувати?
Відповідь: Натуральний шампунь і кондиціонер. Слід не забувати, що деякі інгредієнти в вашому шампуні або кондиціонері можуть відмінити лікування. (Використовуйте шампунь без хлористого натрію).
Питання: Як часто можна проводити випрямлення?
Відповідь: Випрямлення можна проводити кожні 4-6 тижнів, якщо це необхідно.
Питання: Повторне застосування повинно проводиться на всіх волоссі або тільки на частини, що відростила?
Відповідь: Повторне застосування виконується для всіх волосся, до того ж, випрямлення кератином нічим не шкодить волоссю.
Питання: чи Може випрямлення проводиться вагітним або годуючим жінкам?
Відповідь: Ні, це не рекомендується.
Питання: чи Може процедура проводиться для дітей?
Відповідь: Так. Причому з відмінними результатами!
Питання: Ціна комплексу?
Відповідь: Процедура якісного випрямлення починаються від 7000 рублів…. Але, швидше за все, незабаром ціна сильно впаде, коли впаде ажіотаж.

Обробка волосся кератином — невеликі поради:

 • Використовуйте фен і праска по мірі необхідності;
 • Захищайте волосся від впливу сонячних променів;
 • Використовуйте шампунь без хлористого натрію;
 • ВАЖЛИВО! Протягом трьох днів після випрямлення не можна:

 • Мити волосся;
 • Зав’язувати волосся в хвіст;
 • Використовувати шпильки;
 • Ховати волосся за вуха! (Так, це важко, але це тільки на 3 дні);
 • ВАЖЛИВО: Рекомендовані продукти по догляду за волоссям повинні бути використані для забезпечення лікування.
 • Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: