Кого вибрати в чоловіки

Предки стверджують, що дружину або чоловіка потрібно вибирати раз і на все життя і, звичайно, тільки з любові. Але, статистика наука точна і вона каже…..про зовсім інші цифри. На сьогодні величезна кількість сімей з проблемами у відносинах, зростає кількість розлучень. Чому ж все таки нам довіряти: розуму чи все ж кохання?

Кого вибрати в чоловіки або чому

От було б чудово, оголосив конкурс на вакансію чоловіка і давай, починай вибирати. Провів співбесіду, почитав резюме і з обраними кандидатами в ЗАГс, але……таке не можливо. Мається на увазі парочка кандидатів, до яких, десь поруч почуття.

Ну, по-перше, крутити паралельно кілька любовних романів — непристойно. По-друге, все одно, буде вже таким об’єктивним цей конкурс? По-третє, при великій нестачі чоловіків, а це ще й об’єктивний факт, багато жінок залишаться взагалі без партнера. І для них, не так гостро стоїть питання, на скільки її чоловік відповідає і схожий на принца з казки. Головне, щоб він був. Звичайно, є жінки, які дуже вимогливі до чоловіків і пред’являють завищені вимоги. Одного разу, до таких особам, черга потенційних шанувальників, закінчиться. Їм доведеться або успадкувати приклад перших або життя прожити в сумній самоті, вибирати не буде кого. Не дуже весела картинка.

І так, підійдіть розумно до вибору чоловіка. Для початку уявіть своє сімейне життя і визначтеся, що ви самі хочете від заміжжя. Уявіть чоловіка, який може задовольнити ваш образ сімейного життя.

Коли його портрет буде готовий у вашій голові, починайте пошук. Не треба процвітати в кількості, тут головне якість. Навчіться спілкуватися з чоловіками, адже багато наші дівчата, навіть не вміють фліртувати і кокетувати. Не розраховуйте на ваші зовнішні дані, це тільки зустрічають по одягу. Опануйте мистецтвом чарувати. Часто ключем до їх серця, лежить ваше вміння слухати, дивитися на нього, говорити. Для багатьох чоловіків погляд, який його обожнює, на багато важливіше самої краси очей.

Не потрібно поспішати до близьких стосунків. Чоловіків це не коли не прив’язувало і не зупиняло. Нехай він домагається вашої уваги, будьте для нього цінного, шанованою. Не вирішуйте всі за нього, беручи всю ініціативу в свої руки. Чоловіки люблять вважати себе головними, це у них в крові. Ваше завдання його надихнути, а не замінити.

Оцініть його життєву позицію, як він вас домагається. Подивіться на скільки він поступливий і на скільки рішучий, у сімейному житті іноді потрібно йти на компроміс. В яких випадках він суворий і принциповий, а де ні? Чи готовий він до самостійного життя або йому постійно потрібно давати копняка? Досить чоловік подорослішав, щоб взяти на себе таку відповідальність? Познайомтеся з його батьками, іноді, цілком достатньо. Чоловік найчастіше повторюють модель батьківських відносин. Поцікавтеся його звичками, захопленнями. Вибирати потрібно правильно.

Однієї любові для щасливого сімейного життя буде не достатньо, але і без неї ваше особисте життя не буде по справжньому щасливою. Так само цікаву статтю «Як стати ідеальною парою» ви можете прочитати на нашому порталі muzhikof.net

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: