Коли найкраще робити чистку особи

Якщо ви запланували зробити чистку обличчя від покладів підшкірного жиру, то це буде краще зробити в березні.

Це час року обрано обрано зовсім не випадково. Проблема в тому, що після тривалої холодної зими шкіра виснажується і потребує догляду, а чистка дасть доступ кисню, налагодить процес обміну. У березні немає так багато сонечка як в наступні місяці, а тому дрібні пошкодження, які виникають на шкірі після цієї процедури, під палючим сонцем не перейдуть в коричневі плями. Ну і, в першу чергу, немає кращого часу постежити за красою як на початку найромантичнішу пору року.

Чистка може проводитися різними способами, так, найпоширенішими її способами є:

Мануальна чистка, яка проводиться за допомогою апарату з вакуумним аспіратором. Така чистка підходить для будь-яких типів шкіри, тільки не сухий.
Механічна чистка здійснюється спеціальним апаратом з великою кількістю різних насадок. Сама чистка виконується тільки круговими рухами.
Ультразвукова чистка здійснюється з використанням ультразвукової техніки. Гідність цього методу в тому, що він не травмує шкіру і абсолютно безболісний.
Гальванічна чистка побудована за принципом електрофорезу. Шкіра покривається спеціальними препаратами, за рахунок яких під дією постійного струму з сальних залоз видаляються виділення. Така чистка рекомендується людям з жирним типом шкіри.
Визначити, який метод підходить саме для вашого типу шкіри може тільки фахівець-косметолог.

Чистка може проводиться за допомогою апарату або вручну. У будь-якому випадку ваше обличчя очиститься від шару ороговілих клітин і шкірного сала, стане виглядати свіжіше. Крім того спеціаліст видалить всі запальні процеси.

Так спочатку проводиться зняття косметики і особа розпарюється з допомогою парової ванни або міні-сауни, гарячого компресу або парафінової маски. Після цього робиться пілінг, який видалить ороговілі клітини. Після цього фахівець приступить безпосередньо до самої чищенні. По закінченню процедури проводиться дарсенвализация і кріомасаж, після чого наноситься заспокійлива маска для обличчя.

Залишайтеся красивою в будь-який час року.

Якщо вам не важко, напишіть в коментарі, чи ви робили чистку особи і якими методами.

Спасибі.

Найдоступніші секрети краси можна прочитати на нашому порталі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: