Коли потрібно йти до гінеколога

Ходити до гінеколога завжди страшно, особливо перший раз. Отже, коли потрібно ходити до гінеколога? По-перше, гінеколога потрібно відвідувати хоча б раз на рік (краще на півроку). Ставтеся до цього як до формальності, так страшно і сором’язливо, але це необхідно.

 

Трапляються події, коли потрібно ходити до гінеколога, при деяких симптомах. Зараз я розповім про ці симптоми.

  • Болі внизу живота. Гостра і різкий біль внизу живота, часті сечовипускання і запори. Можливо у вас кіста яєчника. Болячка не хороша, так як, якщо затягнути, болі посилюються і лікування ускладнюється. У разі появи симптомів, слід обов’язково відправитися до гінеколога, він призначить УЗД.
  • Часті сечовипускання. Причин цього захворювання багато, спочатку потрібно відвідає уролога, так як у вас може бути запалення сечового міхура (цистит). Лікуватися ця зараза антибактеріальними засобами, але запускати хворобу не варто, можуть виникнути ускладнення.
  • І свербіж статевих органів. У разі, якщо виділення статевих органів мають білий колір, кислуватий запах і викликають печіння і свербіж, слід звернутися до гінеколога. Ці симптоми сигналізують до появи молочниці, хламідіозу та вагінозу. Потрібно сходити до гінеколога і здати мазки на аналіз. Гінеколог призначить медикаментозне лікування. Ні в якому разі не запускайте хворобу, можуть виникнути ускладнення у вигляді запалення яєчників або матки.
  • Сайт для жінок MuZhikof.net розповів вам про деякі симптоми, при яких необхідно звернутися до гінеколога. Але найкраще лікування-це виявлення хвороби на самому початку, поки вона не встигла розвинутися. Відвідуйте гінеколога раз на півроку. У випадках появи симптомів негайно звертатися до гінекологів. Здоров’я вам і вашим близьким!

    Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
    Добавить комментарий

    ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: