Кольки у дитини

Всі мами стикалися з «дитячими коліками», так як вони завжди супроводжують процес адаптації маленької травної системи до «нової» їжі. Однак трапляються ситуації, коли з-за цієї »адаптації» вся сім’я втрачає сон і спокій.

Чому виникають кольки в перші три місяці життя, і з чим це пов’язано? Система травлення не досконала. Відразу після народження дитина вчиться справлятися з їжею. У цей час шлунок ще дуже слабкий, і він не виробляє стільки ферментів, скільки необхідно. У цих умовах поява газів у шлунково-кишковому тракті практично неминуче. При цьому розтягуються стінки живота, і це викликає найсильніші напади болю. Саме це стан експерти називають «кишковими коліками». Так як усі діти дуже різні, ці коліки у деяких малюків, які перебувають на грудному вигодовуванні, відбуваються не регулярно і не часто, а в інших малюків вони можуть бути серйозною причиною для неспокою і приводом для звернення до лікаря.

Чому мамі потрібно почати турбуватися при дитячих кольках? Вони викликають дискомфорт і біль, тим самим впливаючи на психіку дитини.

Для мами це теж дуже важке випробування, так як вона бачить, що її дитя страждає, а допомогти йому ніяк не може. Зазвичай народні засоби, які використовуються для зняття невеликих кольок у немовлят, не полегшують їх страждання. І в підсумку мама почуває себе изнеможенной, безпорадною і втомленою.

Якщо кольки не проходять, і ви запідозрили загострення, потрібно викликати вашого педіатра. Професійний лікар зможе заспокоїти маму і пояснити їй механізм розвитку травної системи. Після він повинен порадити такі методи, як масаж і зігрівання животика. Крім того, він призначить терапію, або ж рослинні чаї, або ліки, залежно від стану малюка. Якщо коліки тривають тривалий час, то прописують засоби на основі симетикона, як правило, це Еспумізан і Саб Симплекс.

 

Особливість цих таблеток в тому, що ліки на основі симетикона ніяк не впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, він не всмоктується в кров у незмінному вигляді виділяється з організму. В результаті, ці препарати не викликають побічних ефектів і їх можна вживати протягом всього періоду звикання новонародженої дитини до нової їжі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: