Комплекси в сім’ї

Ця стаття, присвячена здебільшого зовсім молодим сімейним парам.

Справа в тому, що молодята, незважаючи що начебто одружилися, часто комплексують друг перед іншому в деяких ситуаціях. Хтось просто не може займатися сексом з включеним світлом. Деякі просто бігають по квартирі, і не знають куди втекти, якщо їх мучать гази. Інші навіть в туалет по великому соромляться ходити, тому що боятися що їх почують, або якщо після них зайдуть, чоловік або дружина, то обов’язково відчують малоприємний запах.

Насправді це комплекси, і так, чи інакше, але вони з часом минають, правда бувають винятки, але вони досить рідкісні. Так також подолати ці комплекси. Тут немає насправді якийсь методики. Просто треба зрозуміти, що все що відбувається, це природне, а не штучне. Якщо ви одружилися по любові, то, це означає що ви повністю доверяетесь один одному. І у вашого чоловіка, або дружини, точно такі ж потреби організму, як і в другій половинці. Або ж ви думаєте що фекалії вашої половини пахнуть трояндами?

Або, якщо ваш чоловік побачить вас голою, він розчарується, не думаю. І так практично в усьому, є такий вираз для молодят,»притирка», так от, вона проходить набагато швидше коли пара починає менше комплексувати, один перед одним. Ви повинні розуміти, що рано чи пізно, але всі ваші комплекси так, чи інакше «вилізуть» назовні. Але краще рано, краще відразу все пройти, ніж тягнути до останнього. Тут є і така небезпека. Чим довше тривати притирання, чим довше ви комплексуєте, тим вище ймовірність що вам перестануть довіряти.

Почнуть виникати недовіри, підозри, що саме по собі потягнуть за собою, недомовки, потім скандали, а там вже і до розлучення недалеко. Так що якщо ви відчуваєте, що ваша адаптація затягується, сміливо робіть перший крок. Тут вже не до сорому. Ви самі побачите, що як тільки ви перестанете соромитися того, чого соромилися робити при чоловікові або дружині, вся ця перешкода тут же впаде. І ваша друга половинка теж не будить комплексувати. А що ви хотіли, це і є сімейне життя. На цьому все, поки що.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: