Косметика для зими

У зимові місяці наша шкіра дуже чутлива і вимагає до себе особливої уваги. Саме тому слід запам’ятати комплекс заходів, які допоможуть у догляді за шкірою. Взимку накладаються особливі обмеження не тільки на ходову косметику, але і декоративну.
По-перше, не варто забувати про те, що взимку неможливо обійтися без гарного живильного крему має насичену консистенцію. Якщо у літні місяці шкіра потребує постійного зволоження, то в зимові місяці їй необхідно харчування. Адже при нанесенні зволожуючого крему який містить велику кількість вологи є ймовірність того, що при сильному морозі він замерзне і тим самим травмує шкіру.
У наші дні існує єдина рекомендація щодо крему і макіяжу в зимові місяці, яка полягає в наступному: не варто забувати про те що взимку нанесення крему повинно відбуватися мінімум за 30 хвилин до того, як вийти на вулицю. Це потрібно робити для того, щоб крем встиг підсохнути і вбратися.
Ні для кого не є секретом той факт, що взимку шкіра на морозі зневоднюється, так як, перебуваючи на холоді, вона не може виробляти жир, і саме тому він їй просто необхідний. Також варто враховувати, що крем, призначений для зволоження, твердне на морозі, а ось крем, призначений для живлення, не замерзає і тому жодним чином не може травмувати вашу шкіру. Що ж стосується зволожуючого крему то взимку його краще наносити тільки на ніч.
Склад тонального крему теж повинен бути особливим, у ньому обов’язково повинен бути вітамін Е та його основа повинна бути масляної і не в якому разі не водяний. Не варто взимку часто використовувати пудру, особливо ту, яка має щільне покриття, так як вона ще більше підсушує шкіру. Таким чином, при частому використанні такої пудру ви просто пересушите шкіру, і всі ваші старання по її догляду, будуть марні.
Що ж стосується очей, то кращим варіантом туші в зимовий період буде або вологостійка, або стійка туш. Так як, йдучи по вулиці взимку, на вії падає сніг, і коли ви зайдете в приміщення на віях, утворюється конденсат, який може зіпсувати вага ваш макіяж.
Взимку краще відмовитися від стійких помад, так як вони сильно сушать губи. Виберете помаду має насичену, жирну текстуру і в її склад входили вітаміни Е і В, які сприяють прекрасному зволоження губ.
Особливу увагу потрібно приділити і блиску. У зимовий період краще вибрати блиски, які мають насиченим кольором, так як вони мають більш поживну формулу, ніж прозорі блиски. Взимку не забувайте користуватися правильної косметикою, яка додасть вашій шкірі не тільки красу, але і здоров’я.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: