Краса. Невдалі спроби.

Отже, чи не думали Ви, що краса — це просто обгортка? Напевно думали, тому що є такі думки про красивих дівчат (жінок). Зокрема, що всередині вони повинні бути такими ж, як і всі інші дівчата. Мали б бути…

Краса — врятує світ

Уявіть дівчинку, яка виділяється зовнішністю в порівнянні з подругами.

Класу ще з 5-го, або сьомого. У якій атмосфері вона живе?

Батьки пишаються красивим дитиною, це тільки в казках Попелюшку тримають в підвалі 🙂 Її люблять показувати гостям, її просять читати вірші, заспівати, їй купують такі сукні, щоб вони відповідали її красі. І дитина звикає до цього.

Зовсім по-іншому складаються стосунки з дівчатками та хлопчиками. Подруги, якщо такі є, заздрять, тому що краса — це увага. І як раз те увагу, що кожна дівчина хоче відчути на собі. Увага з боку і хлопчиків та юнаків і — що там приховувати? — дорослих чоловіків.

І ось це увагу, компліменти, подарунки, залицяння, запевнення в любові призводять до дуже раннього падіння. Та й не дивно, як ніхто не відміняв тестостерон, так ніхто не відміняв і естроген.

Краса і падіння

А так хочеться бути коханою! Хочеться, щоб ти була бажаною, чути слова, яким хочеться вірити! І ось падіння має вигляд поступки, тому що коханий наполягав на тому, щоб вона «підтвердила, що вона його любить». А чому падіння? Так дуже мало потім цим пишаються.

Навпаки, дуже скоро приходить розчарування і гіркоту. І в 9 випадках з 10 цей хлопець стає для неї … ну ніким. Зате початок вже покладено. З’являється другий, в помсту першому. З’являється слава доступності… А захоплення йде по зростаючій, разом з віком. А бажаючих покористуватися красою (не бачив я особливо шугающихся) — все більше. З’являється вибір. З’являється досвід. З’являється бажання отримати щось натомість.

Ви помічали, які дівчата стоять біля узбіччя доріг?

МКАД, або інший кільцевої? Правда, не потвори? А їм просто дуже рано пояснили, що за красу можна отримувати компенсацію. Я навмисно не хочу називати речі своїми іменами. Ось вони і торгують красою. Соррі, здійснюють обмін на гроші…

Краса і висока думка про себе

Інша категорія красивих — ті, які себе цінують. У яких є зарозумілість (часто завищений), які користуються красою як відмичкою, для отримання бажаного.

Ви знаєте, в дуже багатьох випадках спілкування з подібними красивими дівчатами/жінками прямо відчувається прокручивающийся в голові арифмометр на твоє відповідність мінімальним вимогам. Дуже часто це супроводжується досить помітним стервизмом (вибачте за загальновживане слово), бо як вона може дозволити собі погратися з твоїм збентеженням. Або обдати холодом. Або зробитися рідної і близької…

Так, так, збентеження теж присутній 🙂 Але не споконвічне, а як реакція на твої невдалі спроби сподобатися 🙂 Точніше, коли твоє бажання сподобатися не знаходить адекватного відгуку натомість. Починаєш думати, що не так? Чому я не відповідаю? А насправді це просто йде гра — оцінити, збентежити, вивести з рівноважного стану. Адже це як сідати грати партію в шахи з гросмейстером — досвід у нього більше, він може гратися з тобою, як хоче.

Чоловіки це відчувають. Розумні йдуть відразу, щоб спілкуватися з подібним типом жінок потрібно мати азарт або схильність до авантюр. Просто «мачо» грають партію навмання, вийде, не вийде. І теж ідуть. Біля рулетки ж не будеш все життя сидіти?

Та ось і виходить, краса ніби є, а щастя — ні. Заміж не беруть таких красивих, зате й не таких розбещених. І більш передбачуваних. І більш підходящих для простої сімейного життя. І не ставлять собі завищену ціну…

Ну і заради об’єктивності. Так, є клас красивих жінок. Саме з такою долею. З такою невезухой. Вони просто розгрібають …, яке залишено їх красивими попередницями в серцях і умах чоловіків…

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: