Квіти і весілля

Немає такої жінки, яка не любила б квіти. Здавалося б, важко знайти що-то банальніше букета, але такий презент залишається актуальним завжди. До того ж, чим більше квітів, тим приємніше. Здавна прийнято прикрашати квітами житло. У східних країнах таке дійство з квітами мало символічний підтекст, а квіти виступали певним оберегом. Зараз оформлення квітами має швидше декоративне призначення.

Квіти на торжество

Квіти стали невід’ємним атрибутом різних урочистостей. Активно використовують під час святкування одруження, день народження, випускні та інших заходах.

Оформлення весілля квітами стало обов’язковою складовою цього заходу, тому з’явилося безліч компаній, які професійно займаються весільної флористикою.

Основну увагу гостей протягом всього торжества буде прикута до молодятам, але все ж в більшій мірі до нареченої. Саме тому помилки в обрізі недопустимі. Важливо, щоб плаття, взуття, прикраси, макіяж і зачіска гармоніювали між собою, підкреслювали переваги дівчата і створювали романтичний, ніжний образ.

Квіти в зачісці теж треба використовувати обережно. Їх не повинно бути багато і вони повинні поєднуватися із загальним нарядом. Не можна залишити без уваги букети нареченої і дружки. Особливо суворо треба підходити до вибору першого.

Весільні букети сьогодні можуть бути самими різними. Фантазія в цій справі, звичайно, вітається, але спробуйте не перестаратися. По-перше, весільний букет повинен бути невеликим і акуратним, оформити його слід так, щоб він не чіплявся за сукню і не дряпав наречену. Відмовтеся від квітів з різким або занадто сильним запахом, вони можуть викликати у молодих або осіб головний біль. Вибираючи колірну гаму, віддавайте перевагу ніжним, м’яким відтінкам, хоча це вже справа смаку.

Прикраса залу квітами, букет нареченої, бутоньєрки нареченого і свідка, квіти на столах все це повинно поєднуватися і підкреслювати особливу атмосферу свята. Ставитися до організації всього цього потрібно відповідально. Краще було б, щоб квітковим оформленням займалися професійні флористи.

Залиште Вашу думку про статтю

Незабутня виїзна церемонія

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: