Купуємо нове взуття для малюка

Якщо ви вирішили, що малюкові пора оновити взуття, тоді врахуйте, що вибір нової не такий вже і простий процес, який зажадає від вас великої відповідальності. Причому, існує ряд факторів, на які потрібно звертати увагу, щоб покупка взуття не обернулася справжнім фіаско.

Перше – це розмір взуття. На жаль, дитяча ніжка зростає досить стрімко, тому неможливо купити взуття розмір в розмір, оскільки таке взуття дуже швидко стане занадто маленькою. Але і брати взуття, яка буде на пару розмірів більше малюкові теж не можна – в цьому випадку його ніжка малюка буде ковзати всередині ботиночка, що неприйнятно. До того ж у цьому випадку в кілька разів збільшується вірогідність появи травм у малюка, що дуже погано. Причина в тому, що в дитинстві у малюка дуже слабкі суглобові зв’язки, тому, коли взуття не фіксує суглоб, можуть з’явиться розтягування, а також вивихи. Тому, оптимальним варіантом буде, коли запас вільного простору буде знаходиться в межах 1,5 сантиметра (для зимового варіанту цей припуск повинен бути трохи більше, з розрахунком на те, що дитина буде носити теплий носок).

Примірка – важливий процесії при покупці взуття. Дуже добре, якщо заздалегідь удома ви зробили невеликий слід малюка – обведений на папері його ніжку. Таким чином, ви, без участі малюка, зможете грамотно і швидко підібрати для нього взуття. І навіть якщо ви вирушили з малюком, нічого страшного, оскільки ви зможете запросто уникнути такого неприємного моменту, як примірки взуття.

Але якщо ви вирішили, що все ж варто наживо спробувати надіти взуття на малюка, тоді зверніть увагу, щоб:

— йому було зручно одягати пару

— не змінилася хода дитини, що може свідчити про неподходяще підібраного взуття

— приміряти взуття потрібно в обов’язковому порядку на обидві ніжки

Особливу увагу приділіть матеріалу, з якого зроблена річна дитяче взуття . Він в обов’язковому порядку повинен «дихати», оскільки у зростаючого організму ще не повністю сформувалася нервова система, за рахунок чого центри терморегуляції також не функціонують в повній мірі, із-за чого ніжки можуть значною мірою потіти. І така прогулянка може обернутися для дитини як мінімум неприємними і не комфортними відчуттями, а як максимум – хворобою, якщо відбувається в холодну пору року. Крім цього, бажано, щоб матеріал був пластичним і легким, щоб збільшити комфортність ходи дитини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: