Ліки від ревнощів: добираємо інгредієнти

Психологи стверджують, що помірна ревнощі необхідна будь-яких відносин. Час від часу проявляючи ревнощі один до одного, партнери показують, що їх почуття, як і раніше сильні. Крім того, трохи ревнощів для того, щоб урізноманітнити злегка остиглі почуття, не зашкодить. Але буває ревнощі зовсім іншого характеру, яка володіє величезною руйнівною силою і здатна призвести пару до розриву.

Така ревнощі, яка переходить всі межі і перетворює сімейне життя в справжнє пекло, вимагає від ревнивця серйозної роботи над собою. Як впоратися з ревнощами і повністю взяти це хворобливе почуття під контроль?

Підвищуйте самооцінку і розвивайте почуття впевненості в собі. Сюди відноситься і робота над зовнішністю і власною привабливістю, а також все, що дозволить вам розвиватися як особистість. Адже якщо ви не можете не ревнувати свого партнера, значить, боїтеся, що він знайде когось краще вас, а це говорить про нестачу впевненості в собі.

Не порівнюйте себе з іншими жінками. Ви – індивідуальні, і заслуговуєте любові нітрохи не менше за інших. Цінуйте свою унікальність. Підвищуйте відчуття власної значущості: як можна частіше проявляйте себе як впевнену і цікаву особистість.

Не опускайтеся до істерик і скандалів. Практично кожна жінка з тих, хто дійшов до розлучення з причини своєї ревнощів, шкодує у першу чергу про свою нестриманість. Вони не змогли зберегти почуття власної гідності і виплеснули весь негатив, що накопичився в результаті ревнощів, на чоловіка.

Ні в якому разі не допускайте повного розчинення в партнері: якщо ви не вмієте насолоджуватися життям, коли немає поруч коханої, від ревнощів не позбутися. Крім вашого спільного життя у вас повинна бути власна – цікаве хобі, своє коло друзів, нові захоплення. Розвивайте свою самодостатність.

Звичайно, це не означає, що вам потрібно відсторонюватися від партнера і думати тільки про себе і про своє проведення часу. Але не потрібно забувати, що лише повноцінна, яскрава особистість вміє жити повним життям незалежно від того, чи поділяє її інтереси партнер.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: