Лікувальні властивості волоського горіха.

Як відомо, природа готова дати людині дуже багато. Тільки чи вміємо ми користуватися цим в повній мірі? В цій темі я хочу вам розповісти про лікувальні властивості волоського горіха.

Природний дар волоський горіх

Насправді, практично від усіх бід і хвороб існую рецепти, які засновані на природних компонентах, рослинах, плодах різного типу. Природні ліки і косметичні засоби куди більш корисні і це не секрет. Тому переважна кількість дівчат віддає перевагу натуральну косметику, натуральні лікувальні продукти. І це правильно, адже природа сама дає нам можливість підтримувати себе в оптимальному стані, потрібно лише правильно цю можливість застосовувати.

Серед природних дарів широкого призначення має місце бути волоський горіх, корисні властивості якої роблять його одним з необхідних кожному лікувальних продуктів. Цей продукт не є дефіцитним, він цілком доступний, так як вирощується без особливих кліматичних умов.

Всім відомо, як виглядає волоський горіх. Ядро волоського горіха оточене кістяним покриттям, яке складається з двох половинок, скріплених. З-за багатства вітамінів в його складі волоський горіх охрестили на Русі «царським».

 

Чим же корисний цей продукт? У складі ядра волоського горіха міститься маса вітамінів, білки, амінокислоти і жири. До речі, з м’якоті горіха добувають олію, яке при правильно обробці стає унікальним за своїми смаковими якостями кулінарним елементом.

Лікувальні властивості волоського горіха

Лікувальні властивості волоського горіха були виявлені вже дуже давно, про що свідчать записи стародавніх алхіміків. В даний час ці горіхи застосовують у виробництві деяких медичних препаратів. Це ліки зміцнюючого типу, бактерицидного і загоювального характеру. У складі листя горіха є мікроелементи, що сприяють загоєнню ран, знімають запалення.

Приймати волоський горіх в їжу необхідно всім. Особливо важливо це для дітей, людей, які страждають проблемами з пам’яттю, при гіпертонії та інших захворюваннях серцево-судинної системи. Корисним горіх буде і для тих, у кого спостерігаються проблеми із зайвою вагою, адже він знижує рівень холестерину в крові.

Залиште Вашу думку про статтю

І просто так стаття Вибираємо диван

Вибираємо диван

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: