Лікування молочниці содою

Використання харчової соди є одним з найбільш простих домашніх засобів для лікування молочниці.

Для тих хто не знає, бактерії молочниці швидко розмножуються і зростають, коли рівень кальцію в крові вище норми. Для того щоб знизити рівень кальцію, змішайте половину чайної ложки харчової соди з половиною склянки води і пийте 2 рази в день.
Це найпростіший рецепт лікування молочниці содою, який буде працювати як для жінок, так і для чоловіків. І все що вам потрібно, це харчова сода і вода. Звичайно, існує безліч рецептів використання соди, але я розповім вам про чотирьох найпопулярніших, про силу дії яких чула від подруг.

Попередження: харчова соди може викликати алергію. Тому проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж застосовувати рецепти.

Переваги застосування соди

  • Дешевизна;
  • Доступність;
  • Простота;

Варіанти лікування молочниці содою

Існує 4 варіанти використання соди, які можуть допомогти при лікуванні молочниці в домашніх умовах.

Спосіб 1. Пити

Змішайте чайну ложку соди з половиною склянки води. Пийте 2 рази в день, вранці і ввечері. Взагалі, у лікарів немає єдиної думки про те, як часто вживати соду. Одні виступають за два рази в день, інші радять повторювати лікування кожну годину протягом двох тижнів. Але більшість з них сходяться на думці, що лікування молочниці содою можна поєднувати з вживанням різних лікарських препаратів для досягнення більшого ефекту.

Кленовий сироп і сода при молочниці

Так само, крім підвищеного рівня кальцію, про який було сказано на початку посту, ще однією причиною розвитку бактерій молочниці є підвищений рівень кислотності в нашому організмі.

Що таке кислотність?

Співвідношення кислоти і луги в організмі називається кислотно-лужним балансом, який характеризується спеціальним показником рівня рН («сили водню»). Щоб підтримувати рівень pH в нормі, добре себе зарекомендувала сода в поєднанні з кленовим сиропом. За рахунок того, що в складі соди міститься натрій, сода витягує на себе воду, утворюючи лужне середовище, яка і руйнує грибок молочниці. Це ж властивість перешкоджає повторному його розростання. Вважається, що хворих клітин (головним чином раковим клітинам), потрібно більше цукру, ніж здоровим. Харчова сода, будучи дуже лужний, є основним протиракову речовиною, а кленовий сироп виконує функцію «носія», щоб доставити соду до хворих клітина.

На одну столову ложку соди, необхідно 3 столові ложки кленового сиропу. Якщо хочете, можете просто проковтнути отриману суміш і запити не солодким чаєм, а можете додати в яке-небудь блюдо і вживати приготованим.

Спосіб 2. Чистити зуби

Намочить зубну щітку у воді, нанесіть пасту і трохи соди. Чистіть зуби 3 рази на день.

Спосіб 3. Спринцювання

Для спринцювання візьміть чайну ложку соди на літр теплої води. Цим розчином спринцювання проводиться, як правило, на один сеанс сягає 200-300 мл розчину. Курс лікування молочниці содою становить 5-6 днів. Однак, не забувайте, що спринцювання можна використовувати при вагітності і відразу після пологів, а так само при місячних і наявності ран у піхву.

Спосіб 4. Сидячі ванни

Щоб приготувати розчин для сидячих ванн, так само береться 1 чайна ложка соди на літр води, тобто на 100 літрів води берете 100 чайних ложок соди (природно, при таких обсягах можете брати приблизне значення). Так само у ванну можна додати відвари ромашки для більшого ефекту і щоб не було так противно. Курс лікування триває 5-6 днів протягом 10-15 хвилин.

Як бачите, просте вживання соди є простим домашнім засобом при лікуванні молочниці, яке добре поєднується з традиційними методами лікування кандидозу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: