Лікуємо застуду без ліків

Існує велика кількість альтернативних способів лікування застуди у дитини без застосування звичайних лікарських препаратів. Ліки, які виписують лікарі, як правило, дуже сильні і тому, можуть викликати у дитини різні побічні ефекти. Тому, якщо є можливість, дітям потрібно намагатися уникати вживання ліків від застуди. Як цього можна досягти? Поради нижче.

Зволоження повітря

В холодну погоду, зниження вологості може з’явитися причиною виникнення нежиті у дитини. У малюка утруднюється дихання, може піднятися температура. Зробіть повітря в кімнаті дитини більш вологим, наприклад, використовуючи різні зволожувачі. Це дозволить трохи полегшити дихання дитини, даючи йому можливість дихати рівніше, що позитивно позначиться на «фортеці» сну вашого малюка.

Вживання рідини

Суп, особливо курячий, вважається хорошим засобом в боротьбі з застудою або грипом. Гарячий суп зменшує запалення носової порожнини, тим самим зменшуючи свербіж і біль у носі. Більше того, під час застуди треба намагатися щоб дитина вживав більше води. У холодну пору року, зневоднення у дітей настає значно швидше. Тому, потрібно збільшити вживання води (наприклад, супу, молока і простий теплої води).

Використовуйте сольові спреї або краплі

сольові спреї для лікування простудыИспользование крапель або спреїв на основі сольових розчинів є найбільш ефективним способом лікування застуди у дитини. Сольові спреї не містять яких-небудь хімічних речовин або лікарських засобів. Вони являють собою простий розчин солі, який сприяє розрідженню слизу і нормалізує її вироблення, тим самим очищаючи носовий прохід. Ваш малюк почне дихати вільніше. Але не зловживайте сольовими розчинами, оскільки це може викликати запалення або навіть кровотеча. Так само можливі алергічні реакції!

Не забувайте про мед

Мед володіє антибактеріальними властивостями. Це дуже ефективне природне ліки від застуди та кашлю. Мед рекомендується тільки для дітей у віці старше 1 року. Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує застосовувати на ніч мед при лікуванні кашлю у дітей молодшого віку з інфекціями верхніх дихальних шляхів.

Правильний відпочинок

Дозвольте вашій дитині повноцінно відпочивати під час застуди або грипу. Під час відпочинку, краще відновлюються всі механізми тіла, що призводить до більш швидкому одужанню.

Очищення носового проходу

назальний аспіратор для дитини. Якщо ваша дитина часто страждає нежиттю, купіть апарат для відсмоктування слизу з носа у дітей, називається це диво техніки назальний аспіратор.
Зараз подібних приладів досить багато, тому краще порадитися з лікарем, перш ніж ви вирішите купити той чи інший пристрій. Можу лише сказати, що потрібно вибирати прилад з м’якою насадкою, щоб не дратувати слизову оболонку носа дитини.

Лікування пором

Лікування пором вважається дуже корисним при застуди та кашлю. Водяна пара (наприклад, після варіння картоплі) – найбільш поширені способи лікування застуди будинку. Вірус чутливий до високої температури, тому таким чином можна послабити перебіг застуди.

Вживання вітаміну C

Вітамін C підвищує імунітет вашої дитини. Тому давайте малюкові апельсини, лимони, виноград і грейпфрути, які є природними носіями вітаміну C. Це допоможе вашому малюкові швидше відновитися.

Діти дуже чутливі до ліків, тим більше, деякі з них можуть викликати різні побічні ефекти. Так що лікування застуди природними методами буде завжди краще. Слідуючи радам, наведеним вище, ви можете лікувати застуду своєї дитини без ліків. Однак, важливо розуміти: якщо застуда довго не піддається лікуванню, обов’язково зверніться до лікаря, щоб не було ускладнень!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: