Лінь матушка

З усіх почуттів, які блокують наше творче розвиток, яке ви б назвали найбільш руйнівним? Можу посперечатися, що ви назвете банальну лінь.

У кого-то вона буває виражена сильніше, у кого-то слабше, в найгірших випадках вона переростає в справжню апатію і творчий застій. Але лінь це не завжди погано. Це сигнал від нашої підсвідомості, що щось йде не так або є якісь проблеми. Що це може бути?

ЛІНЬ АБО ПЕРЕВТОМА

Перевтома: ви так набігались за день, вирішуючи якісь інші проблеми, що не можете змусити себе сісти за комп’ютер (мольберт, глиняний коло) і почати. Подумайте, може бути прагнення зробити все відразу ви недостатньо або неправильно відпочиваєте? Віддайте перевагу прогулянку телевізору або вырвитесь на кілька днів у відпустку.

Перевтома може бути викликано сезонним недоліком вітамінів, особливо навесні, спробуйте змінити свою звичну дієту, додавши фруктів і овочів, багатих вітаміном B. Це часта і чесна причина для ліні. Якщо ви перевтомилися, то цілком можете дозволити собі заслужено полінуватися і не лаяти себе за бездіяльність.


Небажання працювати над конкретною темою, уникання: вам замовили портрет домашнього улюбленця, хоча в глибині душі ви мрієте написати масштабне пейзажне полотно?

Звичайно, кожен раз перед роботою вас буде охоплювати справжня лінь. Або конкретна робота здається вам непристойною .

ЛІНЬ АБО СТРАХ

Страх: підсвідомий страх зазнати поразки або зробити щось неправильно може маскуватися під лінь.

Це дуже неприємний варіант, тому що сидячи всередині нас страх при цьому існує і на боротьбу з ним іде багато сил (навіть якщо ми не бачимо їх на рівні свідомості).

Чи Не боїтеся ви того, що робите? Бути може, коли-то вам говорили, що обрана вами спеціальність не приносить успіху і ви боїтеся бідності? Або провалу? Якщо це саме ваш випадок, то обов’язково налаштуйтеся і почніть боротися зі сковуючими вас страхами.
Про ліні в народі складено багато приказок і прислів’їв, які вчать нас тому, що лінуватися погано. Це не так. Погано діяти. Якщо ви вважаєте себе ледачим, пошукайте причину ліні і усувайте її.

Залиште свою думку про статтю.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: