Магія бажань

Всі ми знаємо одну гарну приказку, бійтеся своїх бажань, бо вони мають звичку збутися.

А знаєте, чому так кажуть? А тому, що думка матеріальна. Є такі люди, які дуже часто використовують магію бажання. Вони навчилися матеріалізувати свої бажання. Втім, точність виконання бажань, не дуже висока.

Рідко трапляється так, що бажання виконуються точно. В основному бажання виконується як б приблизно до того, що ви побажаєте. Але це теж не поганий результат. Так як же навчитися того, щоб ваші бажання виконувалися.

Для початку, не варто шукати в небі падаючу зірку, і поспіхом загадувати бажання. Тут все просто, потрібно просто не загадувати, а захотіти, причому ваше хотіння має бути дуже і дуже сильним. А не скороминущим.

Воно повинно бути таким же сильним, як кохання, бо любов найсильніше почуття. Але не думайте, що це так просто, це просто загадати бажання, але не просто зосередитися на ньому. Це бажання повинно бути постійним, тільки тоді все вийде. Для прикладу як утримати бажання наведу наступне. Ви коли-небудь, голодували? Відчували таке відчуття, що вам дуже хочеться поїсти?

Ось це теж саме почуття, вам шалено хочеться цього бажання, приклад, звичайно, не дуже який. Але ви повинні зрозуміти, про що я кажу. Навчитися виробляти в собі подібне почуття, не так вже й легко. Але практика вирішить всі проблеми, тренуйтеся і у вас все вийде. Удачі вам у виконанні ваших бажань.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: