Макіяж для будь-якого віку

Не треба зневажливо ставитися до макіяжу, так як грамотно зроблений макіяж, може освіжити обличчя, додати чи відняти певну кількість років.

15-22 роки: ризик благородну справу

У цьому віці можна дозволити собі поставити досліди. Можна пограти з яскравими квітами.

23-25 років: ставимо досліди з текстурами

У цьому віці має значення, щоб оточуючі стали приймати нас серйозно, як гарних молодих жінок. Рекомендується поєднувати засоби різних структур — припустимо, кремовий лайнер для повік і розсипчасті тіні, щоб вийшов ефект одночасно виразних і димчастих очей, крім цього можна перемішати коректор і сухі тіні.

Близько 30 років: рішучі ідеї

У цьому віці найкращий час, щоб віддати перевагу нейтральним відтінкам, але все ж важливо допускати яскраві акценти. Треба вибирати тіні спокійних тонів, але в теж час з цікавою текстурою — гелієвої або блискучою. Додатково соковиті губи і крапля рум’ян, якими не треба перестаратися, на вилицях зроблять образ.

Трохи за 30 років: гідність — так

У цьому віці краса жінки наближається до свого піку, стає завершеною. Поєднуйте колір топленого молока, кавовий, темно-сірий і аналогічні складні відтінки. Робіть ставку на плавні лінії і перехідні відтінки, зайво графічний макіяж краще уникати, бо додає жорсткість образу. І, звичайно, у косметичці, вже не повинно бути ультраблестящих коштів, які підкреслюють невеликі зморшки біля очей (якщо такі є).

33-39 років: шик голлівуду

Яскраві губи, чорна підводка з розтушовуванням, порцелянова шкіра — це все можна задіяти в даному вік, не раніше. Винна або червона помада з кремовою текстури з глянцевим ефектів, біла шкіра з крапелькою рум’ян, підкреслені очі з довгими віями — це безпрограшний вибір. У цьому віці вже варто утримуватися від засобів для губ з блискітками.

З 40 років: світимося!

У цьому віці шкіра починає втрачати еластичність і значно менше виробляє колаген, тому треба звернути свій погляд на засоби, що містять у своєму складі зміцнюють антивікові інгредієнти. Для того щоб отримати свіжий колір обличчя слід обзавестися тональною основою і пудрою з светоотражающимися частинками. Чорну туш слід змінити на коричневу, брови виділяти, так як вони можуть рідшати, і обов’язково користуйтеся олівцем для губ. З відтінків краще вибрати сливовий, зелений, сірий або коричнева, а про рожевому і блакитному варто забути.

З 50 років: блиск ніхто не забороняє

Як це ні дивно, але в цьому віці не треба боятися блискучих коштів, так як ви можете собі дозволити «варіацію на тему». Такий макіяж треба робити продумано.

Після 60 років: любіть себе

В цьому віці не варто відмовлятися від мерехтливих коштів. Додайте трішки ілюмінатора в свій мус або тональний крем. Тональної пудрою краще взагалі не користуватися, і звертайте увагу, щоб тональної засіб не накопичувалось у маленьких зморшках. Користуйтеся кремовими рум’янами, так як вони добре зволожують шкіру і роблять колір обличчя здоровим. Сливовий, м’який рожевий, персиковий та коричневий – ваші кольору. Щоб тіні не скупчувалися в складках повік і протрималися більше, накладайте тіні за допомогою гарної кисті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: