Макіяж

Жінки постійно стежать за своїм зовнішнім виглядом, і для того, щоб підкреслити свою красу, використовують різного роду косметику. На сьогоднішній день, правильно підібраний і нанесений макіяж можна назвати високим мистецтвом, так як при наявності такої різноманітної косметики знайти правильне поєднання особливостей особи і макіяжу дуже складно.
Макіяж – моделювання та підправлення форми і кольору обличчя. За допомогою різних декоративних препаратів кожна жінка або гример, стиліст, намагається підкреслити привабливі риси обличчя. Найбільш важливим моментом всього процесу є вміння правильно застосовувати препарати і поводитися з ними, так як при невдалому проведенні нанесення макіяжу можна зіпсувати справжню красу обличчя.
Гарний макіяж, як правило, повинна підкреслювати всі красиві риси обличчя і бути ніжним, природним і непомітним. Адже не варто забувати, що його основним призначенням є підкреслити особливості зовнішності, а не загострити увагу на особливостях його нанесення. При здійсненні правильного нанесення і при його знятті в правильний час макіяж не має шкідливого впливу на шкіру людини. При цьому вдень він виконує роль захисного шару від зовнішніх негативних впливів навколишнього середовища. Також варто зазначити, що деякі виробники препаратів для нанесення макіяжу додають в їх склад різні речовини, які сприятливо впливають на шкіру людини.
Існує велика кількість різновидів макіяжу. Можна виділити наступну залежність виду використовуваного макіяжу від особливостей навколишнього середовища:
1. Його вид залежить від пори року і часу доби.
2. Його вид залежить від зовнішнього вигляду одягу, з видом вибраних аксесуарів, біжутерії або манікюру.
Вид макіяжу пов’язаний з модним художнім напрямком. На сьогоднішній день можна виділити наступні основні види:
1. Романтичний.
2. Класичний.
3. Авангард.
Передлежання того чи іншого виду означає переважання певної колірної гами, а також певний стиль підкреслення форми губ і очей. Більш спокійні відтінки, менш виражена насиченість використовуваних препаратів властиве класичному і романтичному макіяжу, а контрарность і зухвалий зовнішній вигляд — риси стилю авангард.
Повсякденний макіяж не дуже складний в нанесенні, а використовувані препарати мають велику поширеність. Професійний макіяж властивий тільки при відвідуванні важливих заходах, а також отримав велике поширення в сфері телебачення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: