Масаж су-джок

Масаж по системі су-джок — це найдавніша, унікальна методика. Сформувалася вона в Кореї 500 років тому на основі рефлексотерапії. Але не можна назвати цей метод тільки корейським. Масаж по системі су-джок включає в себе досвід як корейської, так і китайської медицини.

Метод масажу заснований на тому, що на тілі людини є ділянки, де проектуються всі органи — це вухо, стопи, кисті. На думку вчених таких ділянок багато. Коли ми починаємо впливати на точки на руках і ногах, то відбувається лікування того чи іншого органу. Так, наприклад, якщо у вас є захворювання визначеного органу, то точка, відповідна даному органу на кісті руки, буде сигналізувати больовими відчуттями, при натисканні на неї.

Виявивши ці точки і впливаючи на них, лікуючий вас фахівець допоможе вашому організму впоратися з цією проблемою.

Масаж за методом су-джок дуже добре зарекомендував себе.

Які ж переваги такого методу лікування:

1. Метод простий, унікальний і ефективний.

Стимулювати точки можна щупом (спеціальним пристосуванням), а якщо його немає, то підійде все, що є під рукою – це кулькова ручка, зубочистка, олівець. Виражений ефект настає майже відразу, буквально через деякий час.

2. Метод безпечний. Навіть, якщо ви неправильно застосували методику, впливаючи помилково на інші точки, то ви не принесете шкоди собі. Просто лікування саме того органу, який хочете вилікувати, виявиться неефективним.

3. Метод універсальний і підходить при лікуванні дуже багатьох захворювань. Наприклад, можна буде виявити такі хвороби, як міжхребцева грижа і радикуліт, а потім лікувальний масаж спини допоможе позбутися від цих недуг.

4. Освоїти цей метод може будь-яка людина в будь-якому віці.

Методи масажу по системі су-джок:

Механічний. Проводиться процедура натискання на точку, відповідну хворого органу. Для цих цілей можна використовувати щуп, або підручні засоби, які підходять для натискання — це кульки, намистинки, камінці.

Вплив за допомогою магнітів. На болючу точку ставлять магніт і закріплюють його пластиром.

Семянотерапия. Насіння (пшениці, яблука, винограду) приклеюють на біоактивні точки.

Вплив на точку відбувається двічі. По-перше, біоенергетичне дію (насіння ж живі), по – друге, механічне. При тиску на насіння відбувається тиск на болючу точку і відповідно вплив на орган, що призводить до його зцілення.

Прогрівання точок. Ця процедура дуже корисна для організму, оскільки при прогріванні точки відбувається стимуляція органу, що відповідає цій точці.

Прогрівання точок на долонях проводять полиновими і ялівцевими сигарами, або моксами, які ставлять на спеціальні підставки.

Теорія лікування за методом су-джок була підтверджена практикою і тому поширилася по всьому світу. Окремі країни навіть включили масаж за методикою су-джок в державні програми охорони здоров’я.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: