Медична косметологія

Застосування сучасної косметології допомагають зберегти і підкреслити красу обличчя. Сучасні технології, є швидкими і безпечними, і допомагають жінці бути красивою і привабливою. Також дуже важливо знайти хорошого лікаря, який буде стежити за вашою шкірою, а це в свою чергу приведе вас до красивого, молодий шкірі. Існує кілька груп в сучасній косметології:

1. Лазерна,

2. Медична,

3. Апаратна,

4. Естетична.

Сьогодні із застосуванням методик медичної косметології можна вилікувати захворювання, пов’язані з дефектами шкіри обличчя і тіла, застосовуючи як консервативні, так і хірургічні методи лікування.

Медична косметологія спрямована не тільки на оздоровлення, але і на омолодження тіла. Припустимо виконувати такі процедури тільки висококваліфікованому персоналу в умовах спеціалізованої клініки.

У декоративної косметології сьогодні з’являється все більша кількість препаратів і нових методів хірургічного лікування: апаратна та радіохвильова хірургія.

Хірургічні методи корекції тіла.

1. Операція блефаропластики дозволить провести омолодження зони навколо очей: усунути зморшки, «мішки» під » і «нависання» над очима, при бажанні – змінити розріз і форму очей.

2. Хірургічна підтяжка обличчя усуває зморшки і складки на обличчі, відкладення жиру і надлишок шкіри.

3. Хірургічна підтяжка молочних залоз усуває провисання і відновлює природну форму грудей.

4. Хірургічна підтяжка живота робить живіт плоским, так як при її застосуванні видаляються надлишки жиру і стягуються м’язи черевної стінки.

Одна моя знайома розповідала як справи косметологічні процедури, і як вони їй допомогли. Ефект помітний на обличчя.

Медична косметологія домоглася великих успіхів у своїй галузі. Багато людей зараз вдаються до неї, щоб вирішити свої проблеми з шкірою. Але дуже важливо завжди пам’ятати, що не варто робити поспішних рішень, а якісно підійти до вибору клініки, яка буде вас лікувати. І тоді ваша шкіра буде здоровою і прекрасною, як і ви самі!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: