Мені подобається друг мого хлопця

Мені подобається друг мого хлопця!

Що робити, і чи робити взагалі щось-ось на що ми повинні відповісти, коли стикаєшся з цією проблемою. Напевно, відповідь на питання залежить від того, чи є почуття до хлопця, з яким ти зустрічаєшся, чи подобається друг твого хлопця. Повністю затьмарив твій розум і заполонив серце.

Подобається друг — читай інструкцію

Ну і що ж робити, якщо все — таки відбувся другий варіант, тобі подобається друг твого хлопця?

1) Без паніки! Історія знає безліч прикладів, коли ВІН волів дівчину, а не одного. І не треба мені тут про горезвісну чоловічу дружбу!


2) Рвати з хлопцем не квапся. Дуже мала ймовірність того, що ти підберешся до одного хлопця після цього ближче, ніж на гарматний постріл.

3) Розділи з ним його інтереси. Футбол, пейнтбол, машини, літаки, музика, навіть комп’ютерні ігри підійдуть. Потрібно, щоб він випадково дізнався, що тебе хвилюють ті ж речі, що і його. Це дасть тобі можливість проводити з ним більше часу. Але не переборщи – ризикуєш перевести себе в розряд його нерозлучних подруг. P. S. Ретельно вивчи літературу з предмету!

4) Дізнайся ненароком у свого хлопця, які дівчата подобаються його друга і вільний він зараз. Але, акуратно! Порийся в соцмережах, наприклад. Ти розумна дівчина, здогадаєшся, як це зробити непомітно…

5) Завжди добре виглядає при ньому і нехай в оборот все жіночі хитрощі. Якось випадково выглянувшая бретелька, легкі торкання при розмові, щира усмішка (взагалі, більше посміхайся).


6) Влаштуй побачення. Попроси у нього зробити щось у себе вдома, то в чому не розбирається твій хлопець, або коли він зайнятий. Наприклад, перевстановити Windows або пояснити тему (якщо ви вчіться разом). Віддяч чаюванням або обідом. Буде чудова можливість поспілкуватися tet-a-tet.

7) Час закінчувати колишні відносини. Підготуй підстави для розриву. В ідеалі – це буде твоя неймовірна подруга, яка може пару вечорів пофліртувати з твоїм хлопцем, і він засумнівається в доцільності зустрічатися з тобою. Вибач. Відійти на другий план, зменш кількість побачень, будь зайнятою. У цей час не варто приділяти увагу і одного твого хлопця.

 

Ви розлучилися? Пропади на тиждень. Але так, щоб один вже НЕ твого хлопця чув про тебе і встиг скучити.

Загалом, якщо ти його зацікавила, з цього моменту все повинно налагодитися.

І останнє – якщо твій хлопець любить тебе по-справжньому – плюнь на всі поради і, роби так, як підказує серце. Не можна грати почуттями інших людей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: